alirezam216

alirezam216

alirezam216

راهنما برای شستشوی بهتر ظروف در ظرفشویی

راهنما برای شستشوی بهتر ظروف در ظرفشویی

در زندگی ماشینی امروز، تمام امیدمان به دستگاه‌هایی است که در وقت ما صرفه جویی کنند و به بهترین شکل و کیفیت، کارهایمان را انجام دهند. مثلا ماشین لباسشویی به بهترین شکل لباس‌های کثیف ما را بشوید، مایکرو غذاهایمان را گرم کند، ظرفشویی ظروف ما را برق بیندازد و هزار و یک وسیله دیگر که از هر کدام انتظاراتی متفاوتی، بسته به کارایی آنها داریم تا بلکه سنگینی بعضی از کارها را از روی دوش ما بردارد.

حال در این میان فرض کنید هر کدام از این دستگاه‌ها وظایف خود را به خوبی انجام ندهند، چقدر ما را لنگ خواهند گذاشت؟ اگر مجبوریم شویم خودمان برای انجام هر کدام از آن‌ کارها وقت بگذاریم ترسناک نیست؟

اگر ماشین ظرفشویی ظروف را به خوبی نشوید، ظروف به خوبی تمیز نشوند و کیفیت شست و شوی ایده آل را از دستگاه دریافت نکنیم دنیا تیره و تار خواهد شد. می‌خواهیم در این مقاله به سراغ پیشگیری برویم تا مجبور به درمان نشویم. کیفیت شسشتو، به خوبی تمیز شدن ظروف، از مهم‌ترین انتظارات ما از ظرفشویی می‌باشد. با افزایش دانش و اطلاعات در این زمینه به راحتی می‌توانید ظروف تمیزی داشته باشید.

به راحتی کیفیت شستشو در ظرفشویی را بالا ببرید

برای اینکه کیفیت شست و شو ظروف در ظرفشویی را بالا ببرید و ظروفی همیشه درخشان داشته باشید کافیست با نکاتی ساده و البته کاربردی به خوبی آشنا شوید.

در این قسمت از مقاله قصد داریم با عوامل تاثیر گذار در کیفیت شستشو شما را آشنا کنیم. تاعلاوه بر اینکه از تمیز نشدن ظروف جلوگیری کنید، همیشه ظروف براق و درخشان را از ظرفشویی مورد علاقه خود تحویل بگیرید.

علت ایجاد لک سفید روی ظروف و تاثیر آن در کیفیت شستشو

 اگر روی ظروف خود با لک سفید رو به رو شدید برای اینکه کیفیت شسشتو را ارتقا دهید نیاز است که در مراحلی که بیان می‌کنیم همراه ما باشید.

اولین سوالی که مطرح است، آیا ماشین ظرفشویی شما دارای جلادهنده هست یا خیر؟ پس ابتدا چک کنید که مخزن جلادهنده شما پر باشد.

اگر از شوینده‌ای استفاده می‌کنید که همراه با جلادهنده است باید درجه جلادهنده را روی 1 تنظیم کنید. اگر از شوینده‌ای استفاده می‌کنید که بدون جلادهنده باشد، باید درجه آن را روی درجه 2 یا 3 تنظیم کنید. کیفیت مواد شوینده از جمله عوامل تاثیر گذار در کیفیت شستشو شما است، پس چک کردن تاریخ انقضاء شوینده‌ها را فراموش نکنید.

و در آخر بهتر است به صورت مداوم از برنامه‌هایی مثل برنامه Quick استفاده نکنید.

توجه کنید که این لکه سفید بر اثر رسوبات نمک بر روی ظروف و کابین نباشد. چک کنید که درپوش نمک محکم بسته شده باشد.

برای شستشوی بهتر لک چربی و غذای روی ظروف چه کاری انجام دهیم؟

 یکی دیگر از معضلاتی که امکان دارد در ماشین ظرفشویی‌ها شاهد آن باشیم. باقی ماندن مواد غذایی و لک چربی روی ظروف است. این امر سبب می‌شود که ما ظروف براق و تمیزی را نداشته باشیم. برای اینکه از این اتفاقات جلوگیری کنیم کافیست نکاتی کاربردی را درباره‌ی آن بدانیم. ادامه مطلب، راه‌حل این موضوع است.

 1. اگر قصد دارید ظروف را چند ساعت بعد شستشو دهید، می‌توانید از برنامه PREWASH استفاده کنید. این برنامه در برخی از مدل‌های ظرفشویی قابل رویت است. درصورتی که ماشین ظرفشویی شما برنامه PREWASH را دارد، این برنامه را بدون شوینده فعال کنید و بعد از پایان کار، یکی از برنامه‌های شست و شو را انتخاب کنید تا لک‌های چربی و غذا به خوبی از روی ظروف شما از بین بروند.
 2. اگر لکه‌ آب روی ظروف خود مشاهده کردید، احتمالا به علت استفاده نکردن از نمک یا مایع جلا دهنده می‌باشد. بهتر است که برای حل این لک‌ها درجه جلادهنده زیاد شود.

 البته توجه داشته باشید که اگر لکه‌های چای روی ظروف خشک شده باشد، معمولا در ماشین ظرفشویی سخت پاک می شود.

 1.  هر دستگاهی اگر در هنگام کار، مشکلی برای آن پیش بیاید یا با خطا رو به رو شود، طبیعتا عملکرد خود را به خوبی انجام نمی‌دهد و یا کار دستگاه نیمه متوقف می‌شود. این موضوع در ماشین ظرفشویی نیز صدق می‌کند. درصورتی که ظرفشویی در حین کار ERROR بدهد، کاملا طبیعیست که ظروف تمیز و یا خشک نشده باشند. در این شرایط بهترین راه‌حل مراجعه به صفحه خطاهای متداول دستگاه می‌باشد. تا در این مرحله علت مشکل و راه‌حل آن را پیدا کنید.
 2. در صورتیکه درب جاپودری ظرفشویی شما باز نشود و یا مواد شوینده در آب حل نشده باشد، ظروف تمیز نمی‌شوند.
 3. اما اگر فقط بعضی از ظروفِ یک طبقه از ظرفشویی، تمیز شسته نشده باشند، به علت چیدمان نامناسب می‌باشند. برای یادگیری کامل چیدمان ظروف، کافیست نحوه صحیح چیدمان ظروف در ظرفشویی را مطالعه کنید.
 4. انتخاب برنامه مناسب و میزان پودر مودر نیاز، تاثیر بسزایی در کیفیت شستشو شما خواهد داشت. پس در انتخاب برنامه و شوینده دقت کافی و لازم را داشته باشید.
 5. تمیز کردن فیلترهای دستگاه بعد از هر بار شستشو از عوامل تاثیرگذار دیگر در کیفیت شستشو می‌باشد. که برای اینکار سرویس دوره‌ای تاثیر بیشتری خواهد گذاشت.

برای جلوگیری از کدر و مات شدن ظروف در ظرفشویی بهترین راه‌حل چیست؟

مهم‌ترین راه برای جلوگیری از کدر و مات شدن ظروف در ظرفشویی، چک کردن کیفیت مواد شوینده از جمله تاریخ انقضاء آن‌ها می‌باشد. سلامت و کیفیت جلادهنده در جلوگیری از کدر و مات شدن ظروف تاثیر گذار است.

برای تست جلادهنده، می‌توانید چند قطره جلادهنده در یک لیوان آب بریزید، اگر رنگ آب کدر شد، جلادهنده نامرغوب بوده است.

تنظیم درجه جلادهنده در کیفیت شسشتو و بهتر شسته شدن ظروف تاثیر به سزایی دارد. پس مطابق با قرص یا پودری که استفاده می‌کنید، مخزن جلا دهنده را پر کنید. البته دقت داشته باشید که تا زیر خط max آن را پر نکنید.

در نهایت نیاز است که درپوش نمک را چک کنید که کامل بسته شده باشد و نشتی نداشته باشد. یکی از علت‌های کدر و مات شدن ظروف می‌تواند به علت نشتی نمک باشد.

چرا پودر و قرص روی ظروف و داخل کابین باقی می‌ماند

 حتما دقت داشته باشید که حتما باید از قرص یا پودر مخصوص ماشین ظرفشویی استفاده کنید.

 • درصورتیکه که ظرفشویی شما برنامه PRE WASH دارد در این برنامه از پودر یا قرص استفاده نکنید.
 • میزان استفاده از شوینده باید استاندارد و به اندازه باشد.

میزان شوینده قابل استفاده در برنامه‌های ظرفشویی

 بعضی از مدل‌های ماشین ظرفشویی برنامه + RINSE یا همان آبکشی اضافه را دارد. درصورتیکه کف و شوینده باقی مانده بود می‌توانید از این برنامه استفاده کنید.

 • در صورتی که چیدمان ظروف مناسب نباشد و جلوی درب جا پودری گرفته شود، مانع از تخلیه کامل پودر یا قرص می شود و پودر در سیکل آبکشی نیز وارد می‌شود.
 • اگر با رعایت تمام مواردی که بیان کردیم مقداری از پودر یا قرص داخل ماشین ظرفشویی باقی بماند و در آب حل نشود، ممکن است به خاطر کیفیت مواد شوینده باشد.

هر برنامه شستشو مناسب چه ظروفی می‌باشد؟

 برای اینکه بتوانید نهایت کیفیت شسستشو را در ماشین ظرفشویی تجربه کنید، لازم است اصول مهمی که در طی این دو مقاله بیان کردیم را بدانید و رعایت کنید. چراکه رعایت این موارد علاوه بر کمک به عملکرد و سلامت دستگاه شما، نتیجه دلخواه شسشتو را به همراه خواهد داشت.

انتخاب صحیح برنامه شستشو یکی دیگر از نکات مهم در تمیز شدن ظروف می‌باشد. در ادامه برنامه‌های ماشین ظرفشویی ال جی را به طور کامل برای شما بیان کرده‌ایم، که امکان دارد تعدادی از این برنامه‌ها در مدل دستگاه شما موجود و تعدادی نباشد. اما اصل استفاده صحیح از هر کدام از این برنامه‌ها است.

 در انتها برای اینکه با نحوه عملکرد دکمه‌های ماشین ظرفشویی به طور کامل آشنا شوید کافیست سری به مقاله نحوه عملکرد دکمه‌های ماشین ظرفشویی ال جی بزنید و اطلاعاتتان را در این زمینه تکمیل کنید.

 جذابیت یک ظرف به براقی آن است که همیشه بدون کوچترین لک و بوی بدی بدرخشد. برای اینکه این جذابیت را به ظروف خود هدیه دهید، کافیست به نکاتی که باید درباره آن بدانید توجه کنید. فراموش نکنید که پیام و نظر شما در انتهای مقالات کمک کنده ما و سایر بازدید کنندگان خواهد بود. در صورت پرسش سوال و بیان نظر در کمترین زمان پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود.

 ظرفشویی الجی

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شستشوی ظروف در ظرفشویی،


ادامه مطلب
تاریخ : ۷ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۴:۰۷:۳۹ | نویسنده : alirezam216 | نظرات (0)

بک لینک چیست؟

بک لینک چیست؟

همه ما در سایت ها به لینک هایی برخورد کرده ایم که ما را به یک سایتی ارجاع میدهند. این لینک ها بک لینک نامیده میشود. معمولا این لینک ها ما را به سایت هایی ارجاع میدهند که یا سایت های مرتبط با سایت میزبان است یا دارای مطالب پرطرفدار میباشد.

بک لینک

در زمان های گذشته سایت ها میتوانستند با افزایش تعداد لینک ها اعتبارسازی نمایند. هزینه کمتری پرداخت میکردند و میتوانستند تعداد بسیار بالایی پروفایل و لینک های اسپم تهیه نمایند. اما در حال حاضر این لینک ها و بک لینک ها در گوگل جایی ندارد و گوگل به آن ها زیاد اهمیت نمی دهد و در واقع به لینک هایی که هویت بالایی دارند بیشتر اهمیت می دهد.

 

بک لینک PBN چیست؟

پی بی ان (PBN)  مخفف عبارت Private Blog Networks  می باشد.

ما برای لینک سازی به سبک  PBN نیاز به یک شبکه ی وبلاگی با هویت بالا داریم.لینک سازی پی بی ان (pbn) به صورت لایه ای میباشد.

بک لینک pbn

 

معمولا وب سایت یا وبلاگ هایی با موضوعات مختلف را برای ایجاد این ساختارها ایجاد کرده و این وبلاگ ها برای اعتبار بخشی به سایت های مورد نظر به کار میبرند. چند بک لینک ایجاد کرده و با این بک لینک ها کاربران را به سایت اصلی لینک میدهیم. با ادامه دادن این مراحل لینک ها به صورت هرمی افزایش می یابند و همین مسئله موجب شده است که به خرید بک لینک PBN شهرت یافته است .

بالا رفتن رتبه سایت

اگر بدون علم کافی شروع به اجرای PBN شوید، سایت شما به سرعت به سمت پنالتی شدن و به حذف از گوگل نزدیک می شود.

بک لینک PBN دارای انواع مختلفی میباشد. گفته میشود بیش از 200 روش برای لینک سازی وجود دارد. اما همه این روش ها ایده آل نیستند و تعداد بسیار کمی از آن دارای تاثیرات مطلوبی میباشند.

شما می توانید از پکیچ های سفارش بک لینک pbn یا سفارش رپورتاژ pbn مجموعه شیک رنک دیدن بفرمایید .

 

منبع


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۲ تیر ۱۳۹۹ | ۰۳:۰۹:۰۰ | نویسنده : alirezam216 | نظرات (0)

علت پرش تصویر در تلویزیون ایکس ویژن

علت پرش تصویر در تلویزیون ایکس ویژن

 تلویزیون های جزوه وسایل الکتریکی بسیار مهمی هستند که در منازل، ادارات و سازمان ها دیده می شوند. یکی از شرکت های که در زمینه ی ساخت تلویزیون در سطح جهان موفق بوده است، شرکت ایکس ویژن می باشد. ایکس ویژن از سال 2008 شروع به ساخت تلویزیون کرده است و قطعات گوناگونی مثل پاور، مین برد و بک لایت و ... را در خود جای داده است. در این مقاله در رابطه با علت پرش تصویر در تلویزیون ایکس ویژن اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

پرش تصویر تلویزیون 

پرش تصویر یکی از مشکلات متداول است که در صورتی که خرابی از جانب برد ها و سخت افزار تلویزیون نباشد به راحتی قابل تعمیر است. به راحتی می توانید به تنظیمات تلویزیون بروید و مشکل پرش تصاویر را حل نمایید.

تنظیمات کارخانه 

راه حل اولیه برای رفع این مشکل تنظیم مجدد تلویزیون است که در تنظیمات تلویزیون در قسمت منو است. این امر باعث می شود هرگونه تنظیم نادرست صفحه یا تنظیمات نادرست تصویر که ممکن است باعث پرش صفحه تلویزیون شود ، پاک شود. همچنین تلویزیون در صورتی که تلویزیون به دیوار نصب است آن را از دیوار جدا کنید و بعد از 5 دقیقه دوباره وصل کنید.

تنظیمات تصویر را دقیق انجام دهید

اگر پرش صفحه با ALL CABLE ، SAT ، Streaming Media و DVD Blu-Ray (اصولاً هر چیزی که تماشا می کنید) اتفاق می افتد ، ممکن است خود تلویزیون به خوبی تنظیم نشده باشد. به MENU تلویزیون بروید و تنظیم تصویر را انتخاب کنید و

بررسی کابل ها

اگر پرش روی صفحه با JUST CABLE اتفاق می افتد ، جعبه CABLE را خاموش کنید و دوباره روشن کنید. تمام کابل ها و سیم های HDMI را بررسی کنید. جعبه CABLE را در تنظیمات CABLE MENU تنظیم مجدد کنید. توجه: کابل ممکن است تا حدی خاموش باشد یا ممکن است در منطقه شما کار کند ، برای اطمینان از شرکت کابل خود تماس بگیرید.

اگر تصاویر را از طریق اینترنت دریافت می کنید

اگر پرش روی صفحه با JUST Streaming Media اتفاق می افتد ، از WIFI سوئیچ کنید تا کابل اترنت را وصل کنید. سیگنال WIFI ممکن است به اندازه کافی قوی برای پخش محتوا نباشد.

تنظمیات DVD

اگر پرش روی صفحه نمایش با JUST Blu-ray DVD Player اتفاق می افتد ، پخش کننده DVD Blu-ray DVD را خاموش کنید و دوباره روشن کنید. تمام کابل ها و سیم های HDMI را بررسی کنید. تنظیمات پخش کننده Blu-ray DVD Player را در تنظیمات MENU Blu-ray DVD Player تنظیم کنید. دیسک های Blu-ray را برای خراش یا نقص بررسی کنید.

محصولات ایکس ویژن 

تعمیر تلویزیون در محل


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: پرش تصویر تلویزیون،


ادامه مطلب
تاریخ : ۳ تیر ۱۳۹۹ | ۱۲:۳۹:۴۹ | نویسنده : alirezam216 | نظرات (0)

تعمیر پلی استیشن و ps4

تعمیر پلی استیشن و ps4

نمایندگی تعمیرات دسته پلی استیشن، تعمیرات پلی استیشن و تعمیرات ps4 در تهران همراه با متخصصین در این حوزه ها به تعمیرات در کمترین زمان اقدام به تعمیر و تعویض قطعات دستگاه می نمایند. تمامی قطعات استفاده شده دارای گارانتی و ضمانت می باشند.

تعمیر ps4 تخصصی

تمامی کارشناسان و تعمیرکارانی که در تعمیرگاه‌های مجاز ما مشغول به فعالیت هستند از بهترین افراد  بوده که هرساله با گذراندن دوره های عملی به صورت منظم و آشنایی با محصولات جدید، مناسب ترین فرد برای تعمیر پلی استیشن و کنسول بازی شما خواهند بود.

گروه تعمیرات پلی استیشن با داشتن آشنایی کامل در تمام مدل های Play Station  (ps4)تولید شده می تواند به سرعت خرابی دستگاه شما را شناسایی کند و تعمیر دسته پلی استیشن و تعمیرات ps4 شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و با استفاده از ابزارهای استاندارد و با کیفیت صنعت صوت و تصویری انجام دهد.

خدمات تعمیر پلی اسیتشن

 • حل مشکل روشن نشدن PS4
 • حل مشکل بالا نیامدن PS4
 • نچرخیدن سی دی در پلی استیشن
 • مشکل کیفیت تصویر
 • تعمیرات تخصصی PS2
 • تعمیرات پلی استیشن Play Station 3
 • تعمیر بخش پورت HTMI در پلی استیشن
 • تعمیرات شارژ دسته های فابریک و جنرال سرویس دسته های بازی
 • تعمیر پورت HTMI پلی استیشن، تعمیر پورت USB
 • رفع مشکل چراغ آبی چشمک زن و خاموش شدن ناگهانی پلی استیشن
 • رفع مشکل چراغ زرد در پلی استیشن به روش ریبال و در صورت نیاز تعویض چیپ
 • رفع مشکل دور بالای فن پلی استیشن
 • رفع مشکل کانکت نشدن دسته پلی استیشن
 • کپی خور کردن پلی استیشن
 • عدم اتصال به اینترنت و شبکه و آپدیت نشدن دستگاه
 • پلی استیشن 4 (ps4) نمی‌تواند دستگاه متصل به پورت USB را شناسایی کند.
 • تعمیر دوربین کنسول و تعمیرات کینکت
 • تعویض چیپ گرافیک

صفحه نمایشگر

دستگاه بازی


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: تعمیر پلی استیشن و ps4،


ادامه مطلب
تاریخ : ۳ تیر ۱۳۹۹ | ۱۲:۲۲:۰۶ | نویسنده : alirezam216 | نظرات (0)

تعمیر پلی استیشن و ps4

تعمیر پلی استیشن و ps4

نمایندگی تعمیرات دسته پلی استیشن، تعمیرات پلی استیشن و تعمیرات ps4 در تهران همراه با متخصصین در این حوزه ها به تعمیرات در کمترین زمان اقدام به تعمیر و تعویض قطعات دستگاه می نمایند. تمامی قطعات استفاده شده دارای گارانتی و ضمانت می باشند.

تعمیر ps4 تخصصی

تمامی کارشناسان و تعمیرکارانی که در تعمیرگاه‌های مجاز ما مشغول به فعالیت هستند از بهترین افراد  بوده که هرساله با گذراندن دوره های عملی به صورت منظم و آشنایی با محصولات جدید، مناسب ترین فرد برای تعمیر پلی استیشن و کنسول بازی شما خواهند بود.

گروه تعمیرات پلی استیشن با داشتن آشنایی کامل در تمام مدل های Play Station  (ps4)تولید شده می تواند به سرعت خرابی دستگاه شما را شناسایی کند و تعمیر دسته پلی استیشن و تعمیرات ps4 شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و با استفاده از ابزارهای استاندارد و با کیفیت صنعت صوت و تصویری انجام دهد.

خدمات تعمیر پلی اسیتشن

 • حل مشکل روشن نشدن PS4
 • حل مشکل بالا نیامدن PS4
 • نچرخیدن سی دی در پلی استیشن
 • مشکل کیفیت تصویر
 • تعمیرات تخصصی PS2
 • تعمیرات پلی استیشن Play Station 3
 • تعمیر بخش پورت HTMI در پلی استیشن
 • تعمیرات شارژ دسته های فابریک و جنرال سرویس دسته های بازی
 • تعمیر پورت HTMI پلی استیشن، تعمیر پورت USB
 • رفع مشکل چراغ آبی چشمک زن و خاموش شدن ناگهانی پلی استیشن
 • رفع مشکل چراغ زرد در پلی استیشن به روش ریبال و در صورت نیاز تعویض چیپ
 • رفع مشکل دور بالای فن پلی استیشن
 • رفع مشکل کانکت نشدن دسته پلی استیشن
 • کپی خور کردن پلی استیشن
 • عدم اتصال به اینترنت و شبکه و آپدیت نشدن دستگاه
 • پلی استیشن 4 (ps4) نمی‌تواند دستگاه متصل به پورت USB را شناسایی کند.
 • تعمیر دوربین کنسول و تعمیرات کینکت
 • تعویض چیپ گرافیک

صفحه نمایشگر

دستگاه بازی


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: تعمیر پلی استیشن و ps4،


ادامه مطلب
تاریخ : ۳ تیر ۱۳۹۹ | ۱۲:۲۱:۳۵ | نویسنده : alirezam216 | نظرات (0)

اهمیت خرید رپورتاژ PBN در سئو 2020

در دنیای وب شناخته شده ترین بخش، بخش تبلیغات میباشد و همگان با آن سروکار داشته یا لااقل با این تبلیغات مواجه شده اند. اما این تبلیغات دیگر مثل قبل بر روی کاربران تاثیرگذار نیست و همین مسئله سبب شده است که روش های جدید تبلیغاتی در صفحات وب به کار رود. رپورتاژ آگهی پی بی ان یکی از این روش ها میباشد. رپورتاژ آگهی در سئو و افزایش رتبه سایت بیشتر کارایی دارد.

 

رپورتاژ pbn

 

رپورتاژ pbn چیست؟

 PBNمخفف عبارت Private Blog Network میباشد، این عبارت به معنی شبکه ای از سایت های معتبر است. افرادی که با اصول سئو در گوگل آشنا هستند از راه های مختلفی برای بالا رفتن سایت در گوگل استفاده می نمایند که گرفتن بک لینک PBN یکی از این راه ها میباشد.

 

 

در صورت استفاده کردن از روش های این چنینی، گوگل با استفاده از الگوریتم هایی که استفاده میکند شناسایی خواهد کرد که شما از چه ترفندهایی استفاده کرده اید و در این صورت سایت شما جریمه خواهد شد و به اصطلاح از لیست نتایج گوگل پنالتی میشود. چون گوگل در شناسایی تبلیغات متنی بسیار هوشمندانه عمل میکند اما در خرید رپورتاژ PBN دیگر گوگل به سیستم لینک سازی شما شک نخواهد کرد و به آسانی رتبه سایت قابل ارتقا خواهد بود.

 

 رپورتاژ pbn

 

روش کار pbn چگونه است؟

در طرح رپورتاژ PBN رپورتاژ ادز با تکیه بر تیم فنی و سئوکار خود بهترین روش های لینک سازی شبکه ای را از طریق رپورتاژ ارائه می نماید. در پکیج های خرید رپورتاژ PBN به هیچ عنوان مشکلی در سئوی سایت شما اتفاق نخواهد افتاد.

روش کار این گونه میباشد که سئوکاران بین سایت هایی که از نظر اتوریتی دامنه با ارزش هستند لینک سازی را به صورت شبکه ای ایجاد میکنند. در واقع طوری تنظیم می نمایند که چند سایت به یکدیگر پیوند یا لینک میشوند. این روش لینک دهی شبکه ای نام دارد. در روش لینک دهی شبکه ای در همه صفحات وب سایت، کلمات کلیدی لینک داده میشد. به همین دلیل، برای گوگل به راحتی قابل شناسایی بود. در روش رپورتاژ ادز کلمات کلیدی در همه صفحات پیوند داده نمیشوند بلکه در یک متن طولانی به عنوان رپورتاژ آگهی نوشته میشود و این روش هیچ مشکلی ایجاد نمی کند.

 

لزوم خرید رپورتاژ PBN و مزایای آن

 • رپورتاژ، یک مقاله کامل و جامع برای معرفی شماست نه صرفا یک بنر تبلیغاتی
 • نسبت به سایر روش های تبلیغاتی رپورتاژ آگهی بیشتر توجه کاربران را جلب خواهد کرد.
 • رپورتاژ، باعث کسب رتبه بهتر برای وب سایت شما خواهد شد.
 • پس از درج آگهی شما هم یک نوع بازاریابی برای سایت شما خواهد شد و هم رتبه سایت بالا میرود.
 • رپورتاژ آگهی شما هیچوقت حذف نخواهد شد. یعنی رپورتاژ آگهی شما دائمی خواهد بود. این دائمی بودن سبب میشود که در مدت زمان طولانی رتبه سایت شما بالا برود.
 • برای رپورتاژ PBN نسبت به بقیه روش ها هزینه کمتری صرف خواهد شد. یعنی با صرف کمترین هزینه بهترین نتیجه را از آن سایت خود خواهید کرد.

​و در آخر 2 لینک برای خرید رپورتاژ پی بی ان مجموعه معتبر و با سابقه شیک رنک معرفی می گردد :

 

1-

https://www.chicrank.com/reportage.php

2-

https://www.chicrank.com/reporter.php

  

منبع


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ | ۰۵:۴۶:۴۹ | نویسنده : alirezam216 | نظرات (0)

معرفی نرده بالکن، درب باغ، درب پارکینگ، درب آهنی، حفاظ درب ورودی آپارتمان

نرده بالکن چیست:

نرده بالکن، محافظی برای مناطق مرتفع در دسترس افراد مانند بالکن ها یا تراس های سقفی می باشد. این مناطق نیاز به محافظت در برابر سقوط دارد. نرده بالکن می تواند یک دیوار، پاراپه، بالستیک یا هر مانع مشابه با حداقل ارتفاع 110 سانتی متر باشد. اگر می خواهید یک بالستیک را انتخاب کنید، می توانید تصمیم بگیرید که آیا یک بلوک ساختاری شیشه ای را یا یک نرده آهنی می خواهید. ما برای آشنایی بیش تر شما با نرده بالکن، انواعی از نرده بالکن را برای شما در ادامه ی مقاله شرح داده ایم.

 

C:UsersentezarDesktopگلنرده.jpg

نرده بالکن

 

معرفی انواع نرده بالکن:

نرده بالکن شیشه ای: نرده های بالکن شیشه ای، یکی از گزینه های محبوب در حال حاضر است. این سیستم های بالستیک همراه با کفش های پایه، آداپتورهای شیشه ای یا گیره های شیشه ای کف، در بالا یا در مقابل فاسیای کف بالکن نصب شده اند.  هم چنین می توانید یک فولاد ضد زنگ گرد یا یک نرده دستی چوبی به آن اضافه کنید. شما این ها را با براکت های دستی که بین 2 صفحه ی شیشه ای یا از طریق شیشه قرار دارد سوار می کنید. نرده بالکن شیشه ای به عنوان حصار بالکن فواید بسیاری دارد. دارای ساخت و ساز بسیار قوی و شفاف است، که نمای زیبایی را حفظ می کند.اگر حریم شخصی بیش تری می خواهید، از شیشه های رنگی، طرح دار یا مات استفاده کنید.

اگر تصمیم گرفته اید از نرده بالکن استفاده کنید ، می توانید به اطلاعات کافی در این زمینه دست پیدا کنید. به سادگی می توانید نرده های با کیفیت از جنس استنلس استیل یا آلومینیوم را ما خریداری نمایید. شما هم چنین می توانید نوع دیگری از انعطاف پذیری مانند میله، کابل یا شبکه استیل ضدزنگ را انتخاب کنید. این امر یک نگاه صنعتی مدرن ایجاد می کند و نتیجه آن بسیار قوی و ایمن است.

 

 

C:UsersentezarDesktop2-ojzm60iy32n8urjzn84ayg5q91qopkby890zlfi5ps.jpg

نرده بالکن

 

آشنایی با درب پارکینگ:

بعد از این که به معرفی نرده بالکن، پرداختیم می خواهیم با درب پارکینگ آشنا شویم. از ویژگی های یک درب پارکینگ خوب به شرح زیر است:

 • دارای خطوط و مواد مدرن و واضحی که با بسیاری از سبک های معماری هماهنگ باشد

 • دارای انواع رنگ های مطابق کلاسیک یا سفارشی RAL که به جذابیت بصری ساختار ها و ساختمان های منفرد کمک کند

 • متناسب با انواع برنامه های نصب از جمله زیر زمین، سطح خیابان و حتی سازه های ایستاده رایگان باشد.

 • عملکرد قابل اطمینان، روان ، کارآمد و با حجم بالا از ترافیک مداوم را تضمین کند

 • سرعت بالا ریسک خنجر زدن و پیگیری و یا ورود ترافیک غیرمجاز به داخل مرکز را کاهش دهد

 • ساخته شده با مواد بادوام برای مقاومت در برابر محیط های متغیر و سخت آب و هوایی از برف و نمک تا وزش باد طوفان باشد.

 

 

C:UsersentezarDesktopIMG_20171115_140946.jpg

درب پارکینگ

 

معرفی انواع درب پارکینگ:

باید بدانید که درب پارکینگ نیز همانند نرده بالکن  جهت حفظ امنیت و حریم خصوصی ساخته است. اما گستردگی درب پارکینگ از نرده بالکن  بیش تر است. درب های پارکینگ در چهار نوع اساسی قرار دارند که به شرح زیر می باشند:

دربی که از بیرون بپیچند

دربی که به هم بپیوندند

دربی که بالا بروند

دربی که به سمت پایین کشیده شود.

در صورت لزوم نگه داشتن سقف یا در صورت تمایل به ظاهر متمایز آن ها، درب های چرخ دار واگن های چرخان یا درب های انبار کشویی انتخاب مناسبی هستند. در غیر این صورت، محبوب ترین گزینه تا کنون درب رولینگ مقطعی به عنوان درب پارکینگ است.

 

C:UsersentezarDesktoppa81-ojzm5yn9peko7jmpy7b1tgmt29zya64hjzq0mvky28.jpg

نرده بالکن

 

نکات مهم در رابطه با خرید نرده بالکن و درب پارکینگ:

مهم است سیستمی را که انتخاب می کنید متناسب با سبک خانه ی شما باشد. به عنوان مثال اگر در یک خانه ی ییلاقی زندگی می کنید، ممکن است چیزی را بخواهید که بسیار متفاوت با انتظار شما در آپارتمان ها باشد. سیستم های نرده بالکن و درب پارکینگ  مدرن تولید شده توسط تولید کنندگان،  تقلید شده از روی سبک هایی هستند که مربوط به درب های نوسان قدیمی می باشند و با لولا تسمه ای در طرفین و یک جفت دستگیره که یک شیار عمیق در مرکز قرار دارند تکمیل می شود. بیش تر سبک ها، چه سنتی و چه معاصر، پانل های برجسته، تر و تمیز و جزئیات دیگر را با خود به همراه دارند.

 سیستم های ساخته شده با قالب واقعی محکم تر از آن هایی که دارای جزئیات تزئینی هستند، می باشند، که صرفاً چسبیده یا میخ دار هستند. بسیاری از سبک ها برای درب پارکینگ دارای صفحات شیشه ای در ردیف بالا هستند که به نظر می رسد برای طراحی خیابان جذاب باشد و نور روز را به داخل بیاورد. هم چنین برای داشتن ظاهری مدرن تر، می توانید در کلیه ی پنل ها، درب های رول با شیشه ضد آب یا پلاستیک مات را پیدا کنید.

 

C:UsersentezarDesktopدرب-پارکینگ-درب-لاکچری.jpg

درب پارکینگ

 

مواد اولیه های مورد استفاده برای نرده بالکن و درب پارکینگ:

چوب:  چوب جذابیت و اصالت دارد که سایر مواد صرفاً از آن تقلید می کنند. سیستم های چوبی را می توان در اندازه ی موردنیاز به صورت محلی درست کرد که حتی در مقابل ضربات بسکتبال به خوبی ایستاده باشد. نکته ی منفی این است که آن ها نیاز به اصلاح مجدد یا پالایش مجدد دارند، به خصوص اگر در آب و هوای مرطوب زندگی می کنید. سیستم های چوبی بسته به این که آیا آن ها از یک قاب چوبی سبک و پر از عایق یا از یک تخته ی سه لایی یا پوست تخته سنگی تشکیل شده باشند، دارای قیمت های متفاوت و مقاومت های متفاوتی هستند.

فولاد: اگر شما وقت نگه داری زیادی ندارید، فلز انتخاب بهتری از چوب است. فولاد نسبتاً ارزان و در عین حال سخت است. فولاد برهنه زنگ می زند، بنابراین اگر به صورت برهنه از آن در نرده بالکن و درب پارکینگ استفاده شود، در معرض هوا اکسیده شده و به رنگ قرمز متمایل می شود. راه حل جلوگیری از این اتفاق، استفاده از رنگ ها و پوشش های ضد زنگ است.

فایبرگلاس: سیستم هایی با روکش فایبرگلاس در برابر اکسیده شدن مقاومت می کنند و زنگ نمی زنند. با این وجود فایبرگلاس مجدداً از بین می رود زیرا رنگ با گذشت زمان محو می شود. سیستم های فلزی با کیفیت بالا ممکن است دارای ضمانت های طولانی در سخت افزار، ورقه بین فولاد و هر عایق و رنگ کارخانه ای باشند. ممکن است قیمت نرده بالکن فلزی و هم چنین قیمت درب های پارکینگ فلزی گران باشد.

آلومینیوم: سیستم های ارزان قیمت آلومینیومی با نسخه های محکم با قاب های اکسترود شده سنگین و پانل های روکش شده با مقاومت جایگزین شده اند. ناهموار و مقاوم در برابر زنگ زدگی، می باشد و یک انتخاب عالی است. سیستم های آلومینیومی با هزینه ی کم تری دارای قاب و مواد دیگر مانند پلی اتیلن با چگالی بالا هستند. آلومینیوم به دلیل وزن کم در صورت داشتن درب دو جداره فوق العاده گزینه مناسبی است.

 

C:UsersentezarDesktopIMG_20171115_140946.jpg

درب پارکینگ

 

درب باغ:

بهتر است که به غیر از نرده بالکن و درب پارکینگ به سایر سیستم های حفاظتی بپردازیم. درب باغ، می تواند بسیار مفید باشد. از مهم ترین مزیت های استفاده از درب باغ به شرح زیر است:

حفاظت از باغ در برابر افراد مزاحم

حفظ حریم خصوصی

پیشگیری از ورود حیوانات به باغ

زیبایی شناختی و دادن جلوه ای زیبا به باغ

و غیره.

درب باغ می تواند از جنس های مختلفی ساخته شود. معمولا رایج ترین جنس برای درب باغ، فلز رنگ شده و پوشیده شده است. زیرا هم می تواند مقاوم باشد و هم عمر طولانی داشته باشد.

 

C:UsersentezarDesktop450.jpg

درب باغ

 

حفاظ درب ورودی آپارتمان:

معمولا درب های ورودی آپارتمان، درب آهنی نیست و از بیش تر از جنس چوب ساخته شده است. به همین جهت از امنیت بالایی برخوردار نیست. ورود به آپارتمان هایی که در درب ورودی یا به عبارتی در لابی، نگهبان ندارند، بسیار راحت است. لذا این موضوع می تواند امنیت خانه های آپارتمانی را به خطر بیندازد. به همین منظور تولید کنندگان از حفاظ درب ورودی آپارتمان را تولید نموده اند. حفاظ درب ورودی آپارتمان، همانند نرده بالکن، جزء سیستم های حفاظتی محسوب می شود. از این رو ساختاری شبیه به نرده بالکن دارد اما از نظر ارتفاع بلند تر می باشد. حال می خواهیم بدانیم که حفاظ درب ورودی آپارتمان چگونه نصب می شود و در کدام قسمت قرار دارد. مسلما همه ی ما این حفاظ ها را دیده ایم. در واقع نرده های بلندی هستند که از بیرون پشت درب اصلی قرار می گیرند و به صورت کشویی باز و بسته می شوند. این محافظ ها را در زمانی که از منزل خارج می شوند، می بندند و آن را با یک قفل محکم بسته نگه می دارند. معمولا جنس محافظ درب ورودی آپارتمان از فلز است. این فلز را برای دوام بیش تر با رنگ های و مختلف از جمله رنگ های ضد زنگ می پوشانند. ارتفاع این سیستم برابر با ارتفاع درب ورودی و شاید کمی بیش تر است.

 

C:UsersentezarDesktopSliding-Glass-Doors.jpg

حفاظ درب ورودی آپارتمان

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۶:۰۷:۱۵ | نویسنده : alirezam216 | نظرات (0)

نمایندگی سامسونگ

نمایندگی سامسونگ

نمایندگی سامسونگ ، خدمات تعمیر ، سرویس و ترمیم انواع محصولات سامسونگ را به کاربران این محصول ارائه می نماید. کاربران سامسونگ در هریک از نقاط تهران می توانند با نمایندگی سامسونگ گرفته و از خدمات تخصصی این مرکز بهره مند گردند. تیمِ کارشناسان مجرب و متعهد نمایندگی سامسونگ با استفاده از تکنیک‌های روز دنیا و تجهیزاتی با درجه‌کیفیِ عالی، بالاترین سطح خدمات را در زمینه تعمیر و تعویض قطعات به مشتریان گرامی ارائه می‌دهد.
به خاطر داشته باشید ، در صورت بروز نقص در هرکدام از انواع محصولات سامسونگ ، آن را به نمایندگی مجاز سامسونگ بسپارید و محصول خود را با کیفیتی همچون گذشته در اختیار داشته باشید. نمایندگی علاوه بر خدمات تعمیر فروش انواع محصولات سامسونگ را نیز انجام می دهد.
لذا با خرید از نمایندگی می توانید کالای اصل و با کیفیت را در اختیار داشته باشید. از دیگر خدمات نمایندگی سامسونگ آموزش تعمیرات سامسونگ است. کاربران علاقه مند می توانند در کلاس ها شرکت نموده و تعمیر تخصصی انواع محصولات سامسونگ در دوره ها ی تخصصی و عمومی بیاموزند.

خدمات نمایندگی سامسونگ

برای دریافت بهترین خدمات در حوزه فروش و تعمیرات بدون شک انتخاب مرکزبهترین و هوشمندانه ترین انتخاب کاربران سامسونگ خواهد بود. در توصیف خدمات نمایندگی رسمی سامسونگ همین کافی است که صفر تا صد نیاز های مختلف کاربران سامسونگ را در حوزه های مختلف تامین می کند.
همان طور که می دانید کمپانی سامسونگ در حوزه های مختلفی از فناوری و تکنولوژی فعالیت دارد و به همین دلیل طیف گسترده ای از محصولات را تولید و روانه بازار می کند که طرفداران بسیار زیادی هم دارند. هر کاربر با مراجعه به این نمایندگی می تواند با اطمینان کامل خرید کند و پس از آن از خدمات پس از فروش ایده آل و متمایز بهره مند شود. در ادامه توجه شما را به لیستی از مفید ترین خدمات نمایندگی سامسونگ در تهران جلب می کنیم.
نمایندگی سامسونگ از دو بخش بزرگ شامل: فروش و تعمیرات تخصصی انواع محصولات سامسونگ تشکیل شده است که خدمات فروش، عیب‌یابی، تعمیرات نرم‌افزاری و تعمیرات سخت‌افزاری انواع دستگاه‌های سامسونگ از لوازم خانگی سامسونگ گرفته تا موبایل، تبلت و لپ تاپ سامسونگ را به کاربران ارائه می‌دهند؛ بنابراین کاربران جهت استفاده از خدمات فروش انواع محصولات سامسونگ در مدل‌های مختلف به صورت حضوری به نمایندگی سامسونگ مراجعه کنید و جهت استفاده از خدمات تعمیرات تخصصی دستگاه‌های سامسونگ، دستگاه معیوب شده خود را به نمایندگی سامسونگ علاوه‌بر این می‌توانید جهت استفاده از خدمات تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ با این مرکز تماس بگیرید تا تکنسین‌های آن جهت عیب‌یابی و تعمیر تخصصی دستگاه معیوب شده به منزل شما اعزام شوند.
منبع کلیک کنید


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: نمایندگی سامسونگ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۹:۱۶:۴۴ | نویسنده : alirezam216 | نظرات (0)

نمایندگی سامسونگ

نمایندگی سامسونگ

نمایندگی سامسونگ ، خدمات تعمیر ، سرویس و ترمیم انواع محصولات سامسونگ را به کاربران این محصول ارائه می نماید. کاربران سامسونگ در هریک از نقاط تهران می توانند با نمایندگی سامسونگ گرفته و از خدمات تخصصی این مرکز بهره مند گردند. تیمِ کارشناسان مجرب و متعهد نمایندگی سامسونگ با استفاده از تکنیک‌های روز دنیا و تجهیزاتی با درجه‌کیفیِ عالی، بالاترین سطح خدمات را در زمینه تعمیر و تعویض قطعات به مشتریان گرامی ارائه می‌دهد.
به خاطر داشته باشید ، در صورت بروز نقص در هرکدام از انواع محصولات سامسونگ ، آن را به نمایندگی مجاز سامسونگ بسپارید و محصول خود را با کیفیتی همچون گذشته در اختیار داشته باشید. نمایندگی علاوه بر خدمات تعمیر فروش انواع محصولات سامسونگ را نیز انجام می دهد.
لذا با خرید از نمایندگی می توانید کالای اصل و با کیفیت را در اختیار داشته باشید. از دیگر خدمات نمایندگی سامسونگ آموزش تعمیرات سامسونگ است. کاربران علاقه مند می توانند در کلاس ها شرکت نموده و تعمیر تخصصی انواع محصولات سامسونگ در دوره ها ی تخصصی و عمومی بیاموزند.

خدمات نمایندگی سامسونگ

برای دریافت بهترین خدمات در حوزه فروش و تعمیرات بدون شک انتخاب مرکزبهترین و هوشمندانه ترین انتخاب کاربران سامسونگ خواهد بود. در توصیف خدمات نمایندگی رسمی سامسونگ همین کافی است که صفر تا صد نیاز های مختلف کاربران سامسونگ را در حوزه های مختلف تامین می کند.
همان طور که می دانید کمپانی سامسونگ در حوزه های مختلفی از فناوری و تکنولوژی فعالیت دارد و به همین دلیل طیف گسترده ای از محصولات را تولید و روانه بازار می کند که طرفداران بسیار زیادی هم دارند. هر کاربر با مراجعه به این نمایندگی می تواند با اطمینان کامل خرید کند و پس از آن از خدمات پس از فروش ایده آل و متمایز بهره مند شود. در ادامه توجه شما را به لیستی از مفید ترین خدمات نمایندگی سامسونگ در تهران جلب می کنیم.
نمایندگی سامسونگ از دو بخش بزرگ شامل: فروش و تعمیرات تخصصی انواع محصولات سامسونگ تشکیل شده است که خدمات فروش، عیب‌یابی، تعمیرات نرم‌افزاری و تعمیرات سخت‌افزاری انواع دستگاه‌های سامسونگ از لوازم خانگی سامسونگ گرفته تا موبایل، تبلت و لپ تاپ سامسونگ را به کاربران ارائه می‌دهند؛ بنابراین کاربران جهت استفاده از خدمات فروش انواع محصولات سامسونگ در مدل‌های مختلف به صورت حضوری به نمایندگی سامسونگ مراجعه کنید و جهت استفاده از خدمات تعمیرات تخصصی دستگاه‌های سامسونگ، دستگاه معیوب شده خود را به نمایندگی سامسونگ علاوه‌بر این می‌توانید جهت استفاده از خدمات تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ با این مرکز تماس بگیرید تا تکنسین‌های آن جهت عیب‌یابی و تعمیر تخصصی دستگاه معیوب شده به منزل شما اعزام شوند.
منبع کلیک کنید


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: نمایندگی سامسونگ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۹:۱۶:۲۷ | نویسنده : alirezam216 | نظرات (0)

استفاده از حفاظ فلزی و حفاظ پنجره، حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ درب آکاردئونی و تامین امنیت

استفاده از حفاظ فلزی و حفاظ پنجره، حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ درب آکاردئونی و تامین امنیت

شاید به هنگام شنیدن توصیه هایی از افراد مختلف برای استفاده از حفاظ پنجره یا حفاظ فلزی و یا انواع حفاظ ها این سوال در ذهنتان پیش آید که استفاده از حفاظ پنجره چه اهمیت وضرورتی دارد؟

 

اهمیت استفاده از حفاظ پنجره

اگر فرزند کم سن و سالی در خانه دارید یا اصلا فرزند کوچکی ندارید اما به هنگام آمدن افراد خردسال به منزل نگران بازیگوشی های آنها جلوی پنجره های در ارتفاع کم هستید استفاده از حفاظ پنجره می تواند خیال شما را از این بابت آسوده نماید.

 

حفاظ پنجره

 

اهمیت استفاده از حفاظ پنجره

حفاظ پنجره علاوه بر حفظ امنیت جانی افراد در برابر سقوط، از منزل شما در برابر سارقان نیز محافظ می کند، با وجود حفاظ پنجره، سارقان قادر به ورود به منزل از طریق پنجره ها نخواهند بود.

همچنین برخی افراد نیز حفاظ پنجره را برای شکل و ظاهر زیبایی که به ساختمان می دهد استفاده می کنند. حفاظ های شیک و مدرن ظاهر ساختمان را بسیار لوکس و زیباتر جلوه می کنند.

 

حفاظ پنجره بیرونی و داخلی

حفاظ پنجره بیرونی که گفته شد می تواند از یک ساختمان ساده و معمولی، یک ساختمان شکیل و زیبا بسازد، ممکن است مورد پسند و سلیقه برخی افراد نباشد و از نظر آنها، شکل و ظاهر ساختمان را تحت تاثیر سو قرار دهد. این افراد نیز نباید نگران سقوط کودکان از پنجره و یا ورود سارق به منزل شان باشند، آنها می توانند از حفاظ پنجره داخلی استفاده کنند این حفاظ ها از داخل نصب می شوند و نمای بیرونی ساختمان را دچار تغییر و تحول نمی کنند. حفاظ هایی که از داخل نصب می شوند اندازه گیری متفاوتی از حفاظ های خارجی دارند، حفاظ های داخلی را باید به هنگام ساخت به اندازه چارچوب داخلی پنجره تولید کرد.

سوالی که در مورد نصب حفاظ پنجره داخلی پیش می آید درمورد نحوه تمیز کردن پنجره است. دقت داشته باشید که حفاظ های داخلی ثابت نیستند و با توجه به اینکه از طریق لولا متصل می شوند می توان به راحتی آنها را باز و بسته کرد و به نظافت و تمیز کردن شیشه پنجره ها اقدام نمود.

چه در مورد حفاظ های داخلی چه حفاظ های بیرونی، بایستی نهایت دقت در طراحی صورت گیرد تا حفاظ مانع از عبور نور به داخل منزل نشود، حفاظ پنجره با تراکم بالا ممکن است باعث عدم رسیدن نور مناسب به داخل ساختمان شود.

 

ایمنی شیشه ها با استفاده از حفاظ پنجره

حفاظ پنجره ایمنی شیشه ها را نیز تضمین می کند. از قدیم الایام به یاد دارید که برخورد توپ بچه هایی که در کوچه ها مشغول بازی بودند همواره تهدیدی برای شیشه پنجره ها محسوب می شد. هرچند که امروزه دیگر این شیوه تفریح علاقمندان خود را از دست داده و بیشتر کودکان و نوجوانان اکثر اوقات خود را در منزل یا بدور از اجتماعات می گذرانند اما برخورد هر شی یا پرتابه دیگری می تواند سبب ایجاد خسارت در مورد شیشه های پنجره ها شود.

 

ایمنی شیشه ها با استفاده از حفاظ پنجره

حفاظ پنجره که حفاظ فلزی است عموما از جنس فلزاتی چون آلومینیوم و آهن ساخته می شود و قیمت آن علاوه بر جنس، تحت تاثیر عوامل مختلفی چون نوع طراحی، میزان فلز به کار رفته در حفاظ پنجره و غیره است.

 

امنیت بیشتر منزل با استفاده از حفاظ شاخ گوزنی

علاوه بر استفاده از حفاظ پنجره، حفاظ شاخ گوزنی ترفند دیگری برای محافظت از منزل در برابر سارقان است. همچنین حفاظ شاخ گوزنی نیز باعث ابهت بیشتر ساختمان و داشتن ظاهر و نمایی لوکس در آن می شود. نیروهای امنیتی و اجتماعی نیز استفاده از حفاظ های شاخ گوزنی، بوته ای و ... را برای حفظ امنیت در ساختمان تایید کرده و توصیه می کنند.

 

امنیت بیشتر منزل با استفاده از حفاظ شاخ گوزنی

همانطور که می دانید امروزه افراد از ابزار و وسایل زیادی برای محافظت از منزل در برابر متجاوزان به اموال استفاده می کنند. برخی بدین منظور منزل را مجهز به دزدگیر می کنند برخی دیگر از دوربین های مداربسته در داخل و اطراف منزل استفاده می کنند و ... بیشتر این شیوه ها هزینه بالایی را در پی دارند و شاید به همان اندازه نیز کارایی نداشته باشند و با قطع سیمی از کار بیفتند، نصب آنها نیز مشکل بوده و نیاز به سرویس و نگهداری مداوم دارند. در این بین استفاده از حفاظ پنجره و حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوارها روش مناسبی است که در حین حفظ امنیت منزل نیاز به مراقبت پس از نصب ندارد و وظیفه محافظت از ساختمان را به نحو احسنت انجام می دهد.

حفاظ شاخ گوزنی در حال حاضر یکی از حفاظ های بسیار مورد پسند و استقبال در جامعه است که همانطور که شاخ گوزن راهی برای ایمنی این حیوان مهیا می سازد استفاده از حفاظ شاخ گوزنی نیز راهکار مناسبی برای حفاظت از ساختمان و ایمنی بیشتر آن است.

 

حفاظ شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ درب آکاردئونی

حال که در مورد حفاظ پنجره و حفاظ شاخ گوزنی و انواع حفاظ روی دیوار ی صحبت کردیم شاید با خود بگویید که راهکار پیشنهادی ما برای جلوگیری از ورود افراد ناخواسته و سارقان از طریق درب به داخل منازل چیست؟ حفاظ درب آکاردئونی بهترین گزینه برای این منظور می باشد. حفاظ درب آکاردئونی را شاید در بیشتر آپارتمانها دیده باشید. واحدهای آپارتمانی با استفاده از این حفاظ امنیت واحد خود را تامین می کنند.

 

حفاظ فلزی

نرده فلزی چیست؟ زمانی که می گوییم نرده فلزی در واقع منظور این است که این نوع حفاظ ها از جنس آهن هستند. به همین دلیل هم اغلب به آن ها نرده فلزی گفته می شود اما حفاظ دیوار و حفاظ پنجره نیز از جمله دیگر اسم هایی است که به نرده فلزی نسبت می دهند. شاید تصور شما از این نوع حفاظ ها این است که یک تکه آهن که به یک شکل خاصی طراحی شده است روی دیوار و یا پنجره خانه شما قرار خواهد گرفت اما اینطور نیست و در واقع زمانی که شما از این حفاظ ها استفاده می کنید می توانید آن ها را با اشکال مشخصی برای استفاده انتخاب کنید که زیبایی نمای ساختمان شما را نیز حفظ خواهند کرد.

 

حفاظ فلزی

 

حفاظ درب آکاردئونی

البته استفاده از حفاظ درب آکاردئونی محدود به استفاده در آپارتمان ها و درب های منازل نیست و از آن می توان برای محافظت در درب های انبارها، مغازه ها و غیره نیز استفاده کرد. حفاظ درب آکاردئونی فضای زیادی را نیز اشغال نمی کند و محوطه سالن و راه پله های شما را مخلل نمی نماید.

عوام، بیشتر حفاظ درب آکاردئونی را با نام هایی چون درب کشویی و درب کرکره ای می شناسند. این حفاظ تاشو حداقل مکان را اشغال کرده و حداکثر امنیت را برای منزل شما فراهم می آورد.

حفاظ های درب آکاردئونی (آکاردئونی اشاره به ساز آکاردئون دارد که برای ساختن و طراحی این حفاظ از آن الهام گرفته شده است) با اینکه یک حفاظ فلزی هستند اما وزن کمی دارند و به راحتی با دست باز و بسته می شوند. برای راحتی بیشتر افراد امکان اتصال ریموت به این حفاظ ها نیز فراهم شده و از این رو زحمت باز و بسته شدن آنها با دست را نیز از بین می برد. استفاده از حفاظ درب آکاردئونی در پارکینگ ها نیز مزایای زیادی می تواند داشته باشد چرا که سنگینی درب های متداول به عنوان درب پارکینگ را ندارد و امکان استفاده از ریموت برای آن نیز وجود دارد.

 

استفاده از حفاظ درب آکاردئونی در آپارتمانها

همانطور که می دانید زندگی شهری امروز و افزایش روزافزون جمعیت اینگونه طلبیده است که افراد در آپارتمان ها و برج های آسمان خراش زندگی کنند. برجهایی که شاید بیش از صدها خانوار در آن روزانه رفت و آمد می کنند و پس از عمری زندگی در یک ساختمان هنوز همدیگر را نمی شناسند. همچنین برای تامین مخارج زندگی و مسئله رواج استقلال مالی زنان، امروزه بیشتر منازل و واحدهای آپارتمانی در طول روز خالی هستند و این امر افزایش سرقت و دزدی را در بیشتر شهرها موجب شده است. برای این منظور است که گفته می شود به کارگیری حفاظ درب آکاردئونی می تواند خیال شما را از بابت امنیت منزل به هنگام ترک آن آسوده نماید.

آنچه که گفته شد بیشتر از جهت ارائه یک راهکار برای حفاظت از منزل، اموال و کالاها در برابر افراد متجاوز دارای اهمیت است و محصولات معرفی شده از حفاظ پنجره و حفاظ درب آکاردئونی گرفته تا حفاظ شاخ گوزنی روی دیوارها می توانند این امنیت را برای شما، خانواده و اموالتان تامین کنند.

 

منبع ahaniranian.com


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۲۹ فروردین ۱۳۹۹ | ۰۹:۰۶:۲۲ | نویسنده : alirezam216 | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ]
<<         >>


.: Weblog Themes By arasblog.ir:.