alirezam216

alirezam216

alirezam216

نمايندگي تلويزيون ايكس ويژن

نمايندگي تلويزيون ايكس ويژن
اين مركز سالهاست به صورت تخصصي تعميرات تلويزيون ايكس ويژن را انجام مي دهد و  در صورتي كه گارانتي دستگاه شما به اتمام رسيده است، متخصصان ما مي توانند در سريعترين زمان ممكن و با هزينه اي مقرون به صرفه تر از ساير شركت ها، مشكل دستگاه شما را برطرف نمايند؛ اگر گارانتي و ضمانتنامه تلويزيون ايكس ويژن شما به اتمام نرسيده است، مي توانيد جهت دريافت خدمات، با شركتي كه دستگاه شما را گارانتي كرده تماس حاصل فرماييد.

تعمير تلويزيون در محل چه مزيتي دارد؟
    پيدا كردن تعميركار تلويزيون در كمترين زمان: شما مي توانيد تنها با تماس با مركز ايكس ويژن به بهترين تعميركار تلويزيون در منزل خود دسترسي خواهيد داشت و لازم نيست وقت خود را براي پيدا كردن متخصص صرف كنيد.
    تعمير تلويزيون در خانه: با كمك تعميركاران ايكس ويژن ديگر لازم نيست تلويزيون را به تعميرگاه و نمايندگي تلويزيون ببريد. بلكه بهترين تعميركارهاي سيار تلويزيون‌، كار تعمير تلويزيون در خانه يا محل موردنظر، براي شما انجام مي‌دهند.
    كمك گرفتن از تعميركارهاي متخصص: تعميركارهاي معرفي‌شده در اين مركز همگي از بهترين تعميركارهاي تلويزيون ايراني و خارجي به‌حساب مي‌آيند و به شما كمك مي‌كنند مشكل زودتر حل شود.
    كاهش هزينه‌ها: جابجا نكردن تلويزيون از مواردي است كه باعث كاهش هزينه شما خواهد شد. همچنين آگاهي از قيمت‌هاي شفاف نيز به شما كمك مي‌كند تا با ديد باز بتوانيد تعميركار خود را انتخاب كنيد.
    تعمير به‌جاي تعويض: تعمير كردن تلويزيون باعث مي‌شود به‌جاي اينكه يك تلويزيون نو بخريد، آن را تعمير كرده و در هزينه‌هاي زندگي صرفه‌جويي كنيد.
    پشتيباني نمايندگي تلويزيون ايكس ويژن: مركز با تيم پشتيباني قوي خود، در تمام مراحل انجام خدمات همراه شماست تا از بروز هرگونه مشكل جلوگيري كند و خدمت موردنظرتان با بالاترين كيفيت و امنيت انجام شود.
منبع: نمايندگي تلويزيون ايكس ويژن


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: نمايندگي تلويزيون ايكس ويژن،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۴:۲۶:۲۳ | نویسنده : alirezam216 | نظرات (0)

مركز تلويزيون ايكس ويژن

تعميرگاه مجاز در مركز تلويزيون ايكس ويژن
تعمير تلويزيون ايكس ويژن در محل توسط تعميركاران متخصص نمايندگي و تعميرگاه مجاز مركزي تعمير صورت مي گيرد. ما تلويزيون Xvision شما را عيب يابي و براي رفع عيب از قطعات اصلي و فابريك استفاده مي كنيم تا مشكل براي هميشه و به صورت كامل برطرف گردد. اگر LCD و LED شما خراب شده يا نياز به سرويس دارد در هر نقطه از تهران و كرج كه هستيد با تعميرگاه مجاز و رسمي تلويزيون ايكس ويژن تماس بگيريد تا در كوتاه ترين زمان تعميركار به محل اعزام كنيم.

چرا تعميرگاه تلويزيون ايكس ويژن ؟
استفاده از قطعات اصلي
ما نمايندگي تعميرات ايكس ويژن هستيم و با قطعات اصلي و اورجينال تعمير تلويزيون شما را انجام مي دهيم.

سرعت در خدمات
خدمات تعمير كولر گازي با بيش از 400 تعميركار و نماينده در مناطق مختلف تهران و حومه سريع انجام مي شود.

قيمت مناسب
هزينه تعميرات تلويزيون ايكس ويژن طبق مصوبه شركت مي باشد و نرخ تعميرات ثابت بوده و توسط مراجع نظارتي كنترل مي شود.

گارانتي خدمات
 

تعمير تلويزيون شما شامل گارانتي مي باشد و چنانچه خرابي مجددا تكرار شود رفع اشكال مجدد شامل هزينه نميشود.

منبع: مركز تلويزيون ايكس ويژن


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: مركز تلويزيون ايكس ويژن،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۳:۴۶:۳۰ | نویسنده : alirezam216 | نظرات (0)

مركز ايكس ويژن

مركز ايكس ويژن
خدمات پس از فروش كه با معادل انگليسي after sales services نيز شناخته مي شود، مديريت، طرح ريزي و اجراي مجموعه اقدامات نوين و استراتژي هايي در واحد خدمات شركت ها و سازمان ها مي باشد كه با حجم عظيمي از مشتريان كه از طريق واحد فروش و بازاريابي به شركت ارتباط يافته اند، روبه رو مي باشند.

از جمله خدمات تلويزيون ايكس ويژن (X vision) كه در اين مركز ارائه مي شود مي توان به نصب، سرويس، تعمير تلويزيون ايكس ويژن و همچنين مشاوره و آموزش استفاده صحيح و نگهداري لوازم خانگي اشاره كرد.

با توجه به اينكه اين خدمات توسط متخصصاني با ميانگين ۱۱ سال تجربه ارائه مي شود و داراي ۱۸۰روز گارانتي مي باشد، شما ميتوانيد با خيالي آسوده محصولات ايكس ويژن خود را به ما بسپاريد و در سريعترين زمان ممكن خدمات مورد نظر خود را دريافت كنيد.

منبع: مركز ايكس ويژن

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۲:۱۴:۳۸ | نویسنده : alirezam216 | نظرات (0)

تعميرات تلويزيون ايكس ويژن

تعميرات تلويزيون ايكس ويژن
احتمال دارد يكي از مهمترين سرگرمي هاي خانواده ها تماشاي تلويزيون باشد. برنامه هاي خبري، مستندها، فيلم، سريال و هزاران برنامه هاي تفريحي ديگر كه تمامي اعضاي خانواده شما را به مدت چندين ساعت در پاي تلويزيون تان مي نشاند. با اين اوصاف، جاي تعجب ندارد كه در هنگام خرابي تلويزيون ايكس ويژن خود احساس ناراحتي، كلافگي و بي حوصلگي داشته باشيد. ولي اين احساس موقتيست چرا كه متخصصين مجرب براي بازگرداندن آسايش، نشاط  و سرگرمي به خانه تان در كنار شما و آماده خدمت رساني در سريعترين زمان ممكن هستند.

خرابي تلويزيون ايكس ويژن و راه حل رفع آنان
در صورت بروز مشكل در تلويزيون ايكس ويژن تان بهتر است دو مورد را حتما به ياد داشته باشيد. يك اينكه مشكل به وجود آمده در دستگاه شما خود به خود به وجود نيامده و از بين نمي رود و حتما مي بايست براي تعميرات تلويزيون ايكس ويژن خود سريعا اقدام كنيد. مورد دوم به تعميركار تلويزيون شما مربوط است كه براي جلوگيري از بروز مشكلات جديد يا تشديد مشكل قبلي، الزاميست كه حتما به متخصص تلويزيون ايكس ويژن مراجعه كنيد.

خدمات متخصصين تعميرات تلويزيون ايكس ويژن
تلويزيون هاي ايكس ويژن از جمله برندهاي با كيفيت موجود در بازار محسوب مي شوند كه با توجه به تنوع مدل ها، سايزها و انواع مختلف از قبيل LCD، LED، OLED، QLED، Plasma، 3D و غيره، توانسته اند رضايت بسياري را از مشتريان جلب نمايند. ولي كيفيت و عملكرد بالاي تلويزيون ايكس ويژن شما تضميني بر بروز مشكل در آنها نيست. همانطور كه مي دانيد تلويزيون دستگاهي الكترونيكي بوده و بسيار حساس است و هر گونه ضربه، فشار، نوسان برق، تنش حرارتي و غيره مي تواند به خرابي تلويزيون و بروز مشكل در آن منجر شود.

مجموعه ايكس ويژن شما را از هر گونه نگراني و دردسر خرابي تلويزيون تان نجات مي دهد. با بيش از صدها متخصص مجرب تلويزيون ايكس ويژن، متخصصين باتجربه ما در كوتاهترين زمان ممكن در محل شما حضور يافته و در صورت نياز، شخصا حمل و نقل دستگاه شما را به كارگاه تخصصي تلويزيون ايكس ويژن بدون هزينه متقبل مي شوند. خدمات تلويزيون ايكس ويژن با استفاده از تجربه هزاران تعميرات انجام گرفته بر روي انواع مدلهاي قديمي و جديد تلويزيون هاي ايكس ويژن توسط متخصصين حاذق و دوره ديده، و بر طبق اصول و استانداردهاي ايكس ويژن صورت مي گيرد.

در صورتي كه هنگام تماشاي تلويزيون به يكبار دستگاه خاموش شود، يا در صورت وجود تصوير صداي تلويزيون قطع گردد يا بلعكس و يا خطوط سفيد يا سياه افقي يا عمودي بر روي تصوير مشاهده شود، به طور كلي مي تواند لذت تماشاي تلويزيون را از شما سلب كند. مشكلات متداول تلويزيون ايكس ويژن بسيارند كه با توجه به عوامل مختلف و نوع استفاده كاربران ممكن است بروز يابند. به طور مثال:

    روشن نشدن تلويزيون يا تاخير در روشن شدن
    بهم خوردن تنظيمات رنگ، نور و صدا
    بهم خوردن سايز تصاوير و كش و قوس آمدن آنها
    تركيب شدن رنگها
    از كار افتادن بلندگوها يا دكمه هاي روي تلويزيون
    شكستگي پنل و صفحه نمايش يا ترك برداشتن آن
    و…
متخصصين مجرب ما با تكيه بر دانش تخصصي و نيز تجهيزات پيشرفته و به روز خود در كارگاه مجهز تعميرات تلويزيون ، تضمين رفع هر گونه مشكل دستگاه شما را مي دهند. علاوه بر اين، مهم نيست كه مدل و نوع تلويزيون ايكس ويژن شما كدام است. تمامي تلويزيون هاي ايكس ويژن صرف نظر از نوع، مدل و سايز توسط متخصصين با تجربه ايكس ويژن پشتيباني مي شوند.

مراحل انجام كار
مرحله اول : درخواست نصب، سرويس و يا تعميراتات خود را به صورت آنلاين و يا تلفني ثبت كنيد.

مرحله دوم : كارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشكل دستگاه و لوكيشن، درخواست شما را به بهترين تعميراتكار واجد شرايط تخصيص مي دهند.

مرحله سوم : تعميراتكار جهت هماهنگي با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه كند.

مرحله چهارم : بعد از انجام كار و دريافت گارانتي كتبي، مي توانيد هزينه را به تعميراتكار و يا به صورت آنلاين پرداخت نماييد.

منبع: https://service-ir.ir/#mce_temp_url#

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۲:۵۰:۳۷ | نویسنده : alirezam216 | نظرات (0)

تعمير تلويزيون ايكس ويژن

تعمير تلويزيون ايكس ويژن

امكان دارد يكي از مهمترين سرگرمي هاي خانواده ها تماشاي تلويزيون باشد. برنامه هاي خبري، مستندها، فيلم، سريال و هزاران برنامه هاي تفريحي ديگر كه تمامي اعضاي خانواده شما را به مدت چندين ساعت در پاي تلويزيون تان مي نشاند. با اين اوصاف، جاي تعجب ندارد كه در هنگام خرابي تلويزيون ايكس ويژن خود احساس ناراحتي، كلافگي و بي حوصلگي داشته باشيد. ولي اين احساس موقتيست چرا كه متخصصين مجرب براي بازگرداندن آسايش، نشاط و سرگرمي به خانه تان در كنار شما و آماده خدمت رساني در سريعترين زمان ممكن هستند.

مشكلات تلويزيون هاي ايكس ويژن و راه حل رفع آنان

در صورت بروز مشكل در تلويزيون ايكس ويژن تان بهتر است دو مورد را حتما به ياد داشته باشيد. يك اينكه مشكل به وجود آمده در دستگاه شما خود به خود به وجود نيامده و از بين نمي رود و حتما مي بايست براي تعمير تلويزيون ايكس ويژن خود سريعا اقدام كنيد. مورد دوم به تعميركار تلويزيون شما مربوط است كه براي جلوگيري از بروز مشكلات جديد يا تشديد مشكل قبلي، الزاميست كه حتما به متخصص تلويزيون ايكس ويژن مراجعه كنيد.

خدمات متخصصين تعمير تلويزيون ايكس ويژن

تلويزيون هاي ايكس ويژن از جمله برندهاي با كيفيت موجود در بازار محسوب مي شوند كه با توجه به تنوع مدل ها، سايزها و انواع مختلف از قبيل LCD، LED، OLED، QLED، Plasma، 3D و غيره، توانسته اند رضايت بسياري را از مشتريان جلب نمايند. ولي كيفيت و عملكرد بالاي تلويزيون ايكس ويژن شما تضميني بر بروز مشكل در آنها نيست. همانطور كه مي دانيد تلويزيون دستگاهي الكترونيكي بوده و بسيار حساس است و هر گونه ضربه، فشار، نوسان برق، تنش حرارتي و غيره مي تواند به خرابي تلويزيون و بروز مشكل در آن منجر شود.

 


مجموعه ايكس ويژن شما را از هر گونه نگراني و دردسر خرابي تلويزيون تان نجات مي دهد. با بيش از صدها متخصص مجرب تلويزيون ايكس ويژن، متخصصين باتجربه ما در كوتاهترين زمان ممكن در محل شما حضور يافته و در صورت نياز، شخصا حمل و نقل دستگاه شما را به كارگاه تخصصي تلويزيون ايكس ويژن بدون هزينه متقبل مي شوند. خدمات تلويزيون ايكس ويژن با استفاده از تجربه هزاران تعميرات انجام گرفته بر روي انواع مدلهاي قديمي و جديد تلويزيون هاي ايكس ويژن توسط متخصصين حاذق و دوره ديده، و بر طبق اصول و استانداردهاي ايكس ويژن صورت مي گيرد.

نصب تلويزيون ايكس ويژن بر روي انواع پايه ها و سطوح از جمله ديوار و سقف، سرويس منظم جهت حفظ عملكرد دستگاه و رفع ايرادات جرئي و تعميرات تخصصي تلويزيون ايكس ويژن براي برطرف كردن هر گونه مشكل پيش آمده براي دستگاه شما، تنها بخشي از خدمات بي بديل كاراباماست كه با اعطاي بيمه در طول خدمات، تمام استرس موجود را از شما دور كرده و با اعطاي گارانتي معتبر، خيال شما را كاملا آسوده مي نمايد.

در صورتي كه هنگام تماشاي تلويزيون به يكبار دستگاه خاموش شود، يا در صورت وجود تصوير صداي تلويزيون قطع گردد يا بلعكس و يا خطوط سفيد يا سياه افقي يا عمودي بر روي تصوير مشاهده شود، به طور كلي مي تواند لذت تماشاي تلويزيون را از شما سلب كند. مشكلات متداول تلويزيون ايكس ويژن بسيارند كه با توجه به عوامل مختلف و نوع استفاده كاربران ممكن است بروز يابند. به طور مثال:

    روشن نشدن تلويزيون يا تاخير در روشن شدن
    بهم خوردن تنظيمات رنگ، نور و صدا
    بهم خوردن سايز تصاوير و كش و قوس آمدن آنها
    تركيب شدن رنگها
    از كار افتادن بلندگوها يا دكمه هاي روي تلويزيون
    شكستگي پنل و صفحه نمايش يا ترك برداشتن آن
    و…
متخصصين مجرب ما با تكيه بر دانش تخصصي و نيز تجهيزات پيشرفته و به روز خود در كارگاه مجهز تعميرات تلويزيون ، تضمين رفع هر گونه مشكل دستگاه شما را مي دهند. علاوه بر اين، مهم نيست كه مدل و نوع تلويزيون ايكس ويژن شما كدام است. تمامي تلويزيون هاي ايكس ويژن صرف نظر از نوع، مدل و سايز توسط متخصصين با تجربه ايكس ويژن پشتيباني مي شوند.

مراحل انجام كار

مرحله اول

درخواست نصب، سرويس و يا تعميرات خود را به صورت آنلاين و يا تلفني ثبت كنيد.

مرحله دوم

كارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشكل دستگاه و لوكيشن، درخواست شما را به بهترين تعميركار واجد شرايط تخصيص مي دهند.

مرحله سوم

تعميركار جهت هماهنگي با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه كند.

مرحله چهارم

بعد از انجام كار و دريافت گارانتي كتبي، مي توانيد هزينه را به تعميركار و يا به صورت آنلاين پرداخت نماييد.

منبع: تعمير تلويزيون ايكس ويژن


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۶:۱۲ | نویسنده : alirezam216 | نظرات (0)

نمايندگي الجي

نمايندگي الجي 
نمايندگي الجي با تيمي از با تجربه ترين تكنسين ها و كارشناسان متخصص واحد تعميرات تخصصي محصولات الجي را راه اندازي كرده اند. اين واحد با بهره مندي از سال هاي تلاش و تجربه د ر خصوص تعميرات سخت افزاري و استفاده از پيشرفته ترين تجهيزات الكترونيكي، تمام تعميرات سخت افزاري محصولات الجي را با قطعات اورجينال و مناسب ترين قيمت و در كوتاه ترين زمان ممكن به مشتريان ارائه مي دهد.

نقطه ي اتكا نمايندگي الجي را مي شود قابل اطمينان بودن آن دانست، براي اينكه همواره اعتماد و اطمينان به يك مجموعه موجب راحتي و آسودگي خيال مشتري ها به آن شركت مي گردد.

از خصوصيات نمايندگي ميزان اهميت به سرعت بخشيدن كار تعميرات براي مشتريان است از اين جهت عقب انداختن كار مشتريان از جمله مسائلي است كه نمايندگي الجي سخت با آن برخورد مي كند.

همچنين از مزاياي تحسين برانگيز اين مجموعه، مي شود تصميم براي دستمزد منصفانه بر كار دانست كه مديريت به اين مسئله همواره تاكيد داشته است. با يك بار بهره مندي از خدمات سرويس تفاوت را احساس خواهيد كرد.

منبع: نمايندگي الجي

سايت رسمي الجي


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۲:۳۵:۳۴ | نویسنده : alirezam216 | نظرات (0)
[ ۱ ]
<<         >>


.: Weblog Themes By arasblog.ir:.