alirezam216

alirezam216

alirezam216

معرفي نرده بالكن، درب باغ، درب پاركينگ، درب آهني، حفاظ درب ورودي آپارتمان

نرده بالكن چيست:

نرده بالكن، محافظي براي مناطق مرتفع در دسترس افراد مانند بالكن ها يا تراس هاي سقفي مي باشد. اين مناطق نياز به محافظت در برابر سقوط دارد. نرده بالكن مي تواند يك ديوار، پاراپه، بالستيك يا هر مانع مشابه با حداقل ارتفاع 110 سانتي متر باشد. اگر مي خواهيد يك بالستيك را انتخاب كنيد، مي توانيد تصميم بگيريد كه آيا يك بلوك ساختاري شيشه اي را يا يك نرده آهني مي خواهيد. ما براي آشنايي بيش تر شما با نرده بالكن، انواعي از نرده بالكن را براي شما در ادامه ي مقاله شرح داده ايم.

 

C:UsersentezarDesktopگلنرده.jpg

نرده بالكن

 

معرفي انواع نرده بالكن:

نرده بالكن شيشه اي: نرده هاي بالكن شيشه اي، يكي از گزينه هاي محبوب در حال حاضر است. اين سيستم هاي بالستيك همراه با كفش هاي پايه، آداپتورهاي شيشه اي يا گيره هاي شيشه اي كف، در بالا يا در مقابل فاسياي كف بالكن نصب شده اند.  هم چنين مي توانيد يك فولاد ضد زنگ گرد يا يك نرده دستي چوبي به آن اضافه كنيد. شما اين ها را با براكت هاي دستي كه بين 2 صفحه ي شيشه اي يا از طريق شيشه قرار دارد سوار مي كنيد. نرده بالكن شيشه اي به عنوان حصار بالكن فوايد بسياري دارد. داراي ساخت و ساز بسيار قوي و شفاف است، كه نماي زيبايي را حفظ مي كند.اگر حريم شخصي بيش تري مي خواهيد، از شيشه هاي رنگي، طرح دار يا مات استفاده كنيد.

اگر تصميم گرفته ايد از نرده بالكن استفاده كنيد ، مي توانيد به اطلاعات كافي در اين زمينه دست پيدا كنيد. به سادگي مي توانيد نرده هاي با كيفيت از جنس استنلس استيل يا آلومينيوم را ما خريداري نماييد. شما هم چنين مي توانيد نوع ديگري از انعطاف پذيري مانند ميله، كابل يا شبكه استيل ضدزنگ را انتخاب كنيد. اين امر يك نگاه صنعتي مدرن ايجاد مي كند و نتيجه آن بسيار قوي و ايمن است.

 

 

C:UsersentezarDesktop2-ojzm60iy32n8urjzn84ayg5q91qopkby890zlfi5ps.jpg

نرده بالكن

 

آشنايي با درب پاركينگ:

بعد از اين كه به معرفي نرده بالكن، پرداختيم مي خواهيم با درب پاركينگ آشنا شويم. از ويژگي هاي يك درب پاركينگ خوب به شرح زير است:

  • داراي خطوط و مواد مدرن و واضحي كه با بسياري از سبك هاي معماري هماهنگ باشد

  • داراي انواع رنگ هاي مطابق كلاسيك يا سفارشي RAL كه به جذابيت بصري ساختار ها و ساختمان هاي منفرد كمك كند

  • متناسب با انواع برنامه هاي نصب از جمله زير زمين، سطح خيابان و حتي سازه هاي ايستاده رايگان باشد.

  • عملكرد قابل اطمينان، روان ، كارآمد و با حجم بالا از ترافيك مداوم را تضمين كند

  • سرعت بالا ريسك خنجر زدن و پيگيري و يا ورود ترافيك غيرمجاز به داخل مركز را كاهش دهد

  • ساخته شده با مواد بادوام براي مقاومت در برابر محيط هاي متغير و سخت آب و هوايي از برف و نمك تا وزش باد طوفان باشد.

 

 

C:UsersentezarDesktopIMG_20171115_140946.jpg

درب پاركينگ

 

معرفي انواع درب پاركينگ:

بايد بدانيد كه درب پاركينگ نيز همانند نرده بالكن  جهت حفظ امنيت و حريم خصوصي ساخته است. اما گستردگي درب پاركينگ از نرده بالكن  بيش تر است. درب هاي پاركينگ در چهار نوع اساسي قرار دارند كه به شرح زير مي باشند:

دربي كه از بيرون بپيچند

دربي كه به هم بپيوندند

دربي كه بالا بروند

دربي كه به سمت پايين كشيده شود.

در صورت لزوم نگه داشتن سقف يا در صورت تمايل به ظاهر متمايز آن ها، درب هاي چرخ دار واگن هاي چرخان يا درب هاي انبار كشويي انتخاب مناسبي هستند. در غير اين صورت، محبوب ترين گزينه تا كنون درب رولينگ مقطعي به عنوان درب پاركينگ است.

 

C:UsersentezarDesktoppa81-ojzm5yn9peko7jmpy7b1tgmt29zya64hjzq0mvky28.jpg

نرده بالكن

 

نكات مهم در رابطه با خريد نرده بالكن و درب پاركينگ:

مهم است سيستمي را كه انتخاب مي كنيد متناسب با سبك خانه ي شما باشد. به عنوان مثال اگر در يك خانه ي ييلاقي زندگي مي كنيد، ممكن است چيزي را بخواهيد كه بسيار متفاوت با انتظار شما در آپارتمان ها باشد. سيستم هاي نرده بالكن و درب پاركينگ  مدرن توليد شده توسط توليد كنندگان،  تقليد شده از روي سبك هايي هستند كه مربوط به درب هاي نوسان قديمي مي باشند و با لولا تسمه اي در طرفين و يك جفت دستگيره كه يك شيار عميق در مركز قرار دارند تكميل مي شود. بيش تر سبك ها، چه سنتي و چه معاصر، پانل هاي برجسته، تر و تميز و جزئيات ديگر را با خود به همراه دارند.

 سيستم هاي ساخته شده با قالب واقعي محكم تر از آن هايي كه داراي جزئيات تزئيني هستند، مي باشند، كه صرفاً چسبيده يا ميخ دار هستند. بسياري از سبك ها براي درب پاركينگ داراي صفحات شيشه اي در رديف بالا هستند كه به نظر مي رسد براي طراحي خيابان جذاب باشد و نور روز را به داخل بياورد. هم چنين براي داشتن ظاهري مدرن تر، مي توانيد در كليه ي پنل ها، درب هاي رول با شيشه ضد آب يا پلاستيك مات را پيدا كنيد.

 

C:UsersentezarDesktopدرب-پاركينگ-درب-لاكچري.jpg

درب پاركينگ

 

مواد اوليه هاي مورد استفاده براي نرده بالكن و درب پاركينگ:

چوب:  چوب جذابيت و اصالت دارد كه ساير مواد صرفاً از آن تقليد مي كنند. سيستم هاي چوبي را مي توان در اندازه ي موردنياز به صورت محلي درست كرد كه حتي در مقابل ضربات بسكتبال به خوبي ايستاده باشد. نكته ي منفي اين است كه آن ها نياز به اصلاح مجدد يا پالايش مجدد دارند، به خصوص اگر در آب و هواي مرطوب زندگي مي كنيد. سيستم هاي چوبي بسته به اين كه آيا آن ها از يك قاب چوبي سبك و پر از عايق يا از يك تخته ي سه لايي يا پوست تخته سنگي تشكيل شده باشند، داراي قيمت هاي متفاوت و مقاومت هاي متفاوتي هستند.

فولاد: اگر شما وقت نگه داري زيادي نداريد، فلز انتخاب بهتري از چوب است. فولاد نسبتاً ارزان و در عين حال سخت است. فولاد برهنه زنگ مي زند، بنابراين اگر به صورت برهنه از آن در نرده بالكن و درب پاركينگ استفاده شود، در معرض هوا اكسيده شده و به رنگ قرمز متمايل مي شود. راه حل جلوگيري از اين اتفاق، استفاده از رنگ ها و پوشش هاي ضد زنگ است.

فايبرگلاس: سيستم هايي با روكش فايبرگلاس در برابر اكسيده شدن مقاومت مي كنند و زنگ نمي زنند. با اين وجود فايبرگلاس مجدداً از بين مي رود زيرا رنگ با گذشت زمان محو مي شود. سيستم هاي فلزي با كيفيت بالا ممكن است داراي ضمانت هاي طولاني در سخت افزار، ورقه بين فولاد و هر عايق و رنگ كارخانه اي باشند. ممكن است قيمت نرده بالكن فلزي و هم چنين قيمت درب هاي پاركينگ فلزي گران باشد.

آلومينيوم: سيستم هاي ارزان قيمت آلومينيومي با نسخه هاي محكم با قاب هاي اكسترود شده سنگين و پانل هاي روكش شده با مقاومت جايگزين شده اند. ناهموار و مقاوم در برابر زنگ زدگي، مي باشد و يك انتخاب عالي است. سيستم هاي آلومينيومي با هزينه ي كم تري داراي قاب و مواد ديگر مانند پلي اتيلن با چگالي بالا هستند. آلومينيوم به دليل وزن كم در صورت داشتن درب دو جداره فوق العاده گزينه مناسبي است.

 

C:UsersentezarDesktopIMG_20171115_140946.jpg

درب پاركينگ

 

درب باغ:

بهتر است كه به غير از نرده بالكن و درب پاركينگ به ساير سيستم هاي حفاظتي بپردازيم. درب باغ، مي تواند بسيار مفيد باشد. از مهم ترين مزيت هاي استفاده از درب باغ به شرح زير است:

حفاظت از باغ در برابر افراد مزاحم

حفظ حريم خصوصي

پيشگيري از ورود حيوانات به باغ

زيبايي شناختي و دادن جلوه اي زيبا به باغ

و غيره.

درب باغ مي تواند از جنس هاي مختلفي ساخته شود. معمولا رايج ترين جنس براي درب باغ، فلز رنگ شده و پوشيده شده است. زيرا هم مي تواند مقاوم باشد و هم عمر طولاني داشته باشد.

 

C:UsersentezarDesktop450.jpg

درب باغ

 

حفاظ درب ورودي آپارتمان:

معمولا درب هاي ورودي آپارتمان، درب آهني نيست و از بيش تر از جنس چوب ساخته شده است. به همين جهت از امنيت بالايي برخوردار نيست. ورود به آپارتمان هايي كه در درب ورودي يا به عبارتي در لابي، نگهبان ندارند، بسيار راحت است. لذا اين موضوع مي تواند امنيت خانه هاي آپارتماني را به خطر بيندازد. به همين منظور توليد كنندگان از حفاظ درب ورودي آپارتمان را توليد نموده اند. حفاظ درب ورودي آپارتمان، همانند نرده بالكن، جزء سيستم هاي حفاظتي محسوب مي شود. از اين رو ساختاري شبيه به نرده بالكن دارد اما از نظر ارتفاع بلند تر مي باشد. حال مي خواهيم بدانيم كه حفاظ درب ورودي آپارتمان چگونه نصب مي شود و در كدام قسمت قرار دارد. مسلما همه ي ما اين حفاظ ها را ديده ايم. در واقع نرده هاي بلندي هستند كه از بيرون پشت درب اصلي قرار مي گيرند و به صورت كشويي باز و بسته مي شوند. اين محافظ ها را در زماني كه از منزل خارج مي شوند، مي بندند و آن را با يك قفل محكم بسته نگه مي دارند. معمولا جنس محافظ درب ورودي آپارتمان از فلز است. اين فلز را براي دوام بيش تر با رنگ هاي و مختلف از جمله رنگ هاي ضد زنگ مي پوشانند. ارتفاع اين سيستم برابر با ارتفاع درب ورودي و شايد كمي بيش تر است.

 

C:UsersentezarDesktopSliding-Glass-Doors.jpg

حفاظ درب ورودي آپارتمان

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ | ۰۶:۰۷:۱۵ | نویسنده : alirezam216 | نظرات (0)

نمايندگي سامسونگ

نمايندگي سامسونگ

نمايندگي سامسونگ ، خدمات تعمير ، سرويس و ترميم انواع محصولات سامسونگ را به كاربران اين محصول ارائه مي نمايد. كاربران سامسونگ در هريك از نقاط تهران مي توانند با نمايندگي سامسونگ گرفته و از خدمات تخصصي اين مركز بهره مند گردند. تيمِ كارشناسان مجرب و متعهد نمايندگي سامسونگ با استفاده از تكنيك‌هاي روز دنيا و تجهيزاتي با درجه‌كيفيِ عالي، بالاترين سطح خدمات را در زمينه تعمير و تعويض قطعات به مشتريان گرامي ارائه مي‌دهد.
به خاطر داشته باشيد ، در صورت بروز نقص در هركدام از انواع محصولات سامسونگ ، آن را به نمايندگي مجاز سامسونگ بسپاريد و محصول خود را با كيفيتي همچون گذشته در اختيار داشته باشيد. نمايندگي علاوه بر خدمات تعمير فروش انواع محصولات سامسونگ را نيز انجام مي دهد.
لذا با خريد از نمايندگي مي توانيد كالاي اصل و با كيفيت را در اختيار داشته باشيد. از ديگر خدمات نمايندگي سامسونگ آموزش تعميرات سامسونگ است. كاربران علاقه مند مي توانند در كلاس ها شركت نموده و تعمير تخصصي انواع محصولات سامسونگ در دوره ها ي تخصصي و عمومي بياموزند.

خدمات نمايندگي سامسونگ

براي دريافت بهترين خدمات در حوزه فروش و تعميرات بدون شك انتخاب مركزبهترين و هوشمندانه ترين انتخاب كاربران سامسونگ خواهد بود. در توصيف خدمات نمايندگي رسمي سامسونگ همين كافي است كه صفر تا صد نياز هاي مختلف كاربران سامسونگ را در حوزه هاي مختلف تامين مي كند.
همان طور كه مي دانيد كمپاني سامسونگ در حوزه هاي مختلفي از فناوري و تكنولوژي فعاليت دارد و به همين دليل طيف گسترده اي از محصولات را توليد و روانه بازار مي كند كه طرفداران بسيار زيادي هم دارند. هر كاربر با مراجعه به اين نمايندگي مي تواند با اطمينان كامل خريد كند و پس از آن از خدمات پس از فروش ايده آل و متمايز بهره مند شود. در ادامه توجه شما را به ليستي از مفيد ترين خدمات نمايندگي سامسونگ در تهران جلب مي كنيم.
نمايندگي سامسونگ از دو بخش بزرگ شامل: فروش و تعميرات تخصصي انواع محصولات سامسونگ تشكيل شده است كه خدمات فروش، عيب‌يابي، تعميرات نرم‌افزاري و تعميرات سخت‌افزاري انواع دستگاه‌هاي سامسونگ از لوازم خانگي سامسونگ گرفته تا موبايل، تبلت و لپ تاپ سامسونگ را به كاربران ارائه مي‌دهند؛ بنابراين كاربران جهت استفاده از خدمات فروش انواع محصولات سامسونگ در مدل‌هاي مختلف به صورت حضوري به نمايندگي سامسونگ مراجعه كنيد و جهت استفاده از خدمات تعميرات تخصصي دستگاه‌هاي سامسونگ، دستگاه معيوب شده خود را به نمايندگي سامسونگ علاوه‌بر اين مي‌توانيد جهت استفاده از خدمات تعميرات لوازم خانگي سامسونگ با اين مركز تماس بگيريد تا تكنسين‌هاي آن جهت عيب‌يابي و تعمير تخصصي دستگاه معيوب شده به منزل شما اعزام شوند.
منبع كليك كنيد


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: نمايندگي سامسونگ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ | ۰۹:۱۶:۴۴ | نویسنده : alirezam216 | نظرات (0)

نمايندگي سامسونگ

نمايندگي سامسونگ

نمايندگي سامسونگ ، خدمات تعمير ، سرويس و ترميم انواع محصولات سامسونگ را به كاربران اين محصول ارائه مي نمايد. كاربران سامسونگ در هريك از نقاط تهران مي توانند با نمايندگي سامسونگ گرفته و از خدمات تخصصي اين مركز بهره مند گردند. تيمِ كارشناسان مجرب و متعهد نمايندگي سامسونگ با استفاده از تكنيك‌هاي روز دنيا و تجهيزاتي با درجه‌كيفيِ عالي، بالاترين سطح خدمات را در زمينه تعمير و تعويض قطعات به مشتريان گرامي ارائه مي‌دهد.
به خاطر داشته باشيد ، در صورت بروز نقص در هركدام از انواع محصولات سامسونگ ، آن را به نمايندگي مجاز سامسونگ بسپاريد و محصول خود را با كيفيتي همچون گذشته در اختيار داشته باشيد. نمايندگي علاوه بر خدمات تعمير فروش انواع محصولات سامسونگ را نيز انجام مي دهد.
لذا با خريد از نمايندگي مي توانيد كالاي اصل و با كيفيت را در اختيار داشته باشيد. از ديگر خدمات نمايندگي سامسونگ آموزش تعميرات سامسونگ است. كاربران علاقه مند مي توانند در كلاس ها شركت نموده و تعمير تخصصي انواع محصولات سامسونگ در دوره ها ي تخصصي و عمومي بياموزند.

خدمات نمايندگي سامسونگ

براي دريافت بهترين خدمات در حوزه فروش و تعميرات بدون شك انتخاب مركزبهترين و هوشمندانه ترين انتخاب كاربران سامسونگ خواهد بود. در توصيف خدمات نمايندگي رسمي سامسونگ همين كافي است كه صفر تا صد نياز هاي مختلف كاربران سامسونگ را در حوزه هاي مختلف تامين مي كند.
همان طور كه مي دانيد كمپاني سامسونگ در حوزه هاي مختلفي از فناوري و تكنولوژي فعاليت دارد و به همين دليل طيف گسترده اي از محصولات را توليد و روانه بازار مي كند كه طرفداران بسيار زيادي هم دارند. هر كاربر با مراجعه به اين نمايندگي مي تواند با اطمينان كامل خريد كند و پس از آن از خدمات پس از فروش ايده آل و متمايز بهره مند شود. در ادامه توجه شما را به ليستي از مفيد ترين خدمات نمايندگي سامسونگ در تهران جلب مي كنيم.
نمايندگي سامسونگ از دو بخش بزرگ شامل: فروش و تعميرات تخصصي انواع محصولات سامسونگ تشكيل شده است كه خدمات فروش، عيب‌يابي، تعميرات نرم‌افزاري و تعميرات سخت‌افزاري انواع دستگاه‌هاي سامسونگ از لوازم خانگي سامسونگ گرفته تا موبايل، تبلت و لپ تاپ سامسونگ را به كاربران ارائه مي‌دهند؛ بنابراين كاربران جهت استفاده از خدمات فروش انواع محصولات سامسونگ در مدل‌هاي مختلف به صورت حضوري به نمايندگي سامسونگ مراجعه كنيد و جهت استفاده از خدمات تعميرات تخصصي دستگاه‌هاي سامسونگ، دستگاه معيوب شده خود را به نمايندگي سامسونگ علاوه‌بر اين مي‌توانيد جهت استفاده از خدمات تعميرات لوازم خانگي سامسونگ با اين مركز تماس بگيريد تا تكنسين‌هاي آن جهت عيب‌يابي و تعمير تخصصي دستگاه معيوب شده به منزل شما اعزام شوند.
منبع كليك كنيد


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: نمايندگي سامسونگ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ | ۰۹:۱۶:۲۷ | نویسنده : alirezam216 | نظرات (0)
[ ۱ ]
<<         >>


.: Weblog Themes By arasblog.ir:.