alirezam216

alirezam216

alirezam216

دلایل بی اشتهایی کودک و راه حلی برای والدین (بخش دوم)

دلایل بی اشتهایی کودک و راه حلی برای والدین (بخش دوم)

دلایل بی اشتهایی کودک

بهترین راه حل برای درمان بی اشتهایی کودک

 • غذا خوردن را برای کنار هم بودن و صرف کردن وقت با خانواده تان قرار دهید:

اجازه ندهید کودک هنگام صرف غذا با اسباب بازی هایش بازی کند. خواندن کتاب یا تماشای تلویزیون نباید هنگام صرف غذا مجاز باشد. چون اینها باعث دلایل بی اشتهایی کودک می شود.

 • از غذا خوردن لذت ببرید:

در صورتی که غذا خوردن خوشایند باشد، کودک شما بیشتر منتظر غذا خوردن می ماند. سعی کنید از استدلال و یا منفی نگری در زمان صرف غذا اجتناب کنید.

 انتظارات خود را مدیریت کنید:

انتظار رفتاری نداشته باشید که برای کودک شما بسیار دشوار باشد. بعنوان مثال، نباید انتظار داشته باشید که کودکی که بتواند با وسایل مناسب غذا بخورد.

درباره میان وعده ها چه؟

کودک شما باید در یک روز 3 وعده غذا و 2 وعده میان وعده داشته باشد. کودکان نوپا معمولاً به اندازه کافی غذا نمی خورند، تا زمان غذای بعدی سیر بمانند. میان وعده های سالم کودک خود را در میان وعده های غذایی جا دهید. برخی نمونه های میان وعده های سالم عبارتند از:

 • ماست فنجانی
 • تکه هایی از بوقلمون لخم
 • پنیر کم چرب
 • تکه های سیب و یا توت فرنگی
 • بیسکویت با کره بادام زمینی

اگر کودک شما در زمان ناهار غذا نمی خورد، می توانید چند ساعت بعد یک میان وعده مغذی به او بدهید. در صورتی که کودک اسنک را هم نخورد، غذا را دوباره در ناهار بعدی به او بدهید یک کودک معمولاً غذای دوم را می خورد.

این را میدانید :  چگونه از کابوس دیدن کودکان پیشگیری کنیم؟

درمان بی اشتهایی کودک با میان وعده های خوشمزه

در زمان بی اشتهایی کودکتان این رفتارها ممنوع

کارهای زیادی برای تشویق کودک به غذا خوردن وجود دارد اما کارهایی هست که نباید بکنید.

 • فرزندتان را مجبور نکنید که بشقاب خود را تمیز کند.
 • وقتی که او دیگر گرسنه نیست، باید مجاز به توقف خوردنش باشد این کار به عزت نفس آن ها کمک نمی کند و می تواند رفتار بدغذایی را بدتر کند.
 • با کودک خود جر و بحث نکنید: تهدیدها، مجازات ها و پاداش ها، ایده های خوبی نیستند آن ها مبارزات بزرگی را بین شما و فرزندتان ایجاد می کنند.
 • از انجام معاملات پرهیز کنید. به آن ها نگویید که اگر سه لقمه بیشتر بخوری، می توانی دسر بخوری، چون در این صورت به آن ها یاد می دهید برای چیزهای دیگر هم پاداش بگیرند.

 حتی اگر نگران بودید که کودک نوپای شما از غذا خوردنش امتناع می کند، اجازه ندهید این را بفهمد:

 • اگر او به دنبال جلب توجه باشد، این مورد را یادش می ماند. آن ها ممکن است سعی کنند به هر روشی توجه شما را جلب کنند.
 • اگر در مورد نحوه رشد کودک خود نگران هستید، با پزشک صحبت کنید.
 • پیشنهاد بدهید:

به جای این سوال «بروکلی برای شام می خوری؟ » بپرسید «کدام را برای شام دوست داری؟، گل کلم یا بروکلی؟»

غذاهای مشابهی را برای کل خانواده آماده کنید. یک نوع غذا را به بزرگسالان و بچه ها بدهید. بگذارید آن ها ببینند که شما از غذاهای سالم لذت می برید. در مورد رنگ ها، شکل ها و بافت های داخل بشقاب صحبت کنید.

 • اقدامات پیشگیرانه از بی اشتهایی کودک:

کودکان تحت تاثیر والدین و معلمان قرار می گیرند که نقش مهمی در مدل سازی نگرش های سالم و متعادل نسبت به غذا، ورزش و تصویر بدنشان ایفا می کنند.

این را میدانید :  سادیسم چه چیزی است و علائم سادیسم کدامند؟

 برخی از دستورالعمل های مهم برای والدین و معلمان، عبارتند از:

سعی کنید غذاهایی را به عنوان «خوب» یا «بد» ذکر نکنید چون امکان دارد منجر به احساس گناه و شرمندگی در هنگام خوردن غذاهای بد شود.

 از استفاده از غذا به عنوان رشوه، تنبیه و یا پاداش پرهیز کنید.

نحوه جلوگیری از بی اشتها شدن کودک

از ترویج ایده های غیر واقعی یا کمال گرایانه از نظر رفتاری، نمرات و دستاوردهای او اجتناب کنید و به جای آن، خود او را تشویق کنید.

 قبول کنید که کودکان عادت های غذایی متفاوتی از بزرگسالان دارند – آن ها احتمال دارد به دفعات بیشتری در طول روز به غذا نیاز داشته باشند و غیره.

 کودک خود را تشویق کنید تا احساسات خود را آزادانه بیان کرده و ارتباطات آزاد را در خانه تشویق کنید.

 به فرزند خود اجازه دهید زمانی که گرسنه هستند، غذا بخورند و زمانی که سیر هستند آن ها را وادار به خوردن هر چیزی که در بشقابشان است، نکنید.

بی اشتهایی کودک و چگونگی برخورد با این موضوع

 • مدل های مختلف بدنی و اندازه های بدنی را قبول کنید.
 • درباره ظاهر کودکانتان انتقاد نکنید یا سربه سرشان نگذارید.
 • او را به ورزش منظم تشویق کنید، تا اعتماد به نفس آنها را افزایش دهید.
 • به کودک خود اطمینان خاطر دهید که در آغاز بلوغ افزایش وزن شایع و سالم است.
 • به کودکان کمک کنید تا آگاهی انتقادی از تصاویر و پیام هایی که از تلویزیون، مجلات، اینترنت و رسانه های اجتماعی می بینند، را داشته باشند.

پرستاری از سالمند
پرستار کودک
پرستار بچه
پرستاری از نوزاد در منزل

 

 

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۱:۳۲:۲۸ | نویسنده : alirezam216 | نظرات (0)

روانشناسی کودک

نکاتی در مورد روانشناسی کودک که باید بدانید

امروزه روانشناسی کودک اهمیت خود را از کودک می گیرد، برای اینکه دوران کودکی انسان اهمیت فوق العاده ای دارد.

روانشناسی کودک

چیزهایی در مورد روانشناسی کودک

شکل گیری شخصیت پایه و اصلی اشخاص از دوران کودکی شکل می گیرد و می توان گفت مهم ترین و تاثیر گذار ترین دوره زندگی افراد ، دوره کودکی است. در این دوره فقط مراقبت و نگهداری های جسمی از کودک کافی نیست. کودک احتیاج به مراقبت های روحی نیز دارد ، او باید از لحاظ عاطفی ، شخصیتی و هوشی نیز تقویت شود.

اهمیت روان شناسی کودک

روان شناسی کودک اهمیت خود را از کودک می گیرد، چرا که دوران کودکی انسان اهمیت فوق العاده ای دارد. شاید نگاهی به دوران کودکی انسان و توانائیهای نوزاد انسان در مقایسه با دیگر موجودات اهمیت این دوران را آشکارتر سازد. نوزاد انسان در بین دیگر موجودات عالم طولانی ترین زمان را نیاز دارد که قابلیت ها و توانائیهای خود را پرورش و آشکار سازد. در واقع انسان حدود 18 سال اول زندگی خود را در حال رشد و تکامل در ابعاد مختلف است و این زمان طولانی و با اهمیتی در زندگی انسان است.

از سوی دیگر ، نوزاد انسان با کمترین توانایی ها و امکانات مثل بازتابها به دنیا می آید و به مراقبت زیاد و شدیدی نسبت به دیگر موجودات نیاز دارد بعنوان مثال در نظر بگیرید که چگونه گوساله گاو پس از به دنیا آمدن روی پای خود می ایستد، اما نوزاد انسان حتی نمی تواند سر خود را راست نگه دارد. ابن مراقبت توسط پدر و مادر در وهله اول و توسط اطرافیان و جامعه در وهله دوم اعمال می شود، اما این مراقبت بدون آگاهی ، دانش و آموزش شیوه های فرزند پروری صحیح امکان ندارد و اهمیت روان شناسی کودک نیز از این دو موضوع زمان طولانی رشد کودکی و شیوه های صحیح فرزند پروری ناشی می شود.

این را میدانید :  بد و خوب های رفتار با کودک طلاق

 اهداف روان شناسی کودک

روان شناسی کودک به عنوان یکی از زیر مجموعه های «روان شناسی رشد» با هدف نگاه دقیق و علمی به کودک و نیازهای او و یافتن شیوه های صحیح پرورشی و آموزشی کودک از اولین سالهای تاسیس روان شناسی علمی مورد توجه بوده است. البته موضوع کودک و مسائل مربوط به او همیشه مورد توجه بوده است.

مطالعه در مورد جنبه های مختلف رشد کودک

رشد یک فرایند چند بعدی است. این رشد شامل رشد جسمی ، رشد زبانی ، رشد عاطفی ، رشد شناختی ، رشد اجتماعی ، رشد اخلاقی و رشد شخصیتی است و توجه به مطالعه در مورد تمام این جنبه ها یکی از اهداف روان شناسی رشد است. اهمیت این توجه به تمام ابعاد رشدی باعث آگاهی و شناختی متعادل و چند بعدی در مورد کودک می شود و والدین و سایر افراد مرتبط با کودک را در درک و رفتار صحیح با کودک یاری می نماید.

 مطالعه در مورد نیازهای کودک در سنین مختلف

کودکان دارای نیازهای بی شماری هستند و در سنین مختلف یکی یا چند مورد از این نیازها در مقایسه با سایر نیاز در اولویت می باشد. بعنوان مثال ، در مرحله نوزادی یعنی صفر تا دو سالگی نیازهای جسمانی در اولویت قرار دارد. در حالیکه در دوران نوجوانی ، سنین بعد از 12 سالگی نیاز به استقلال فردی در اولویت می باشد.

 مطالعه در مورد شیوه های صحیح فرزند پروری

شیوه های صحیح فرزند پروری ، نحوه تعامل و روابط مناسب با فرزندان از مهمترین موضوعات برای روان شناسان کودک می باشد. بیشتر پدر و مادرها فرزند پروری را کاری ساده تلقی می کنند و بر این باور هستند که هر کسی می تواند از عهده این امر برآید. البته این دیدگاه بیشتر در والدین بدون فرزند دیده می شود ولی فرزند پروری نیاز به آگاهی و آشنایی با نحوه عملکرد و اصول آن دارد و تحقیقات حوزه روان شناسی کودک اصول و روشهای متعددی را متناسب با سنین مختلف یافته است.

این را میدانید :  درمان اگزما و خارش پوست (بخش دوم)

 مطالعه در مورد مقابله با برخی مشکلات رفتاری _ روانی دوران کودکی

کودکان هم مانند بزرگسالان دچار آشفتگی های روانی- رفتاری می شوند و این مسئله باعث تحقیقات و مطالعات دامنه داری در زمینه انواع این آشفتگی ها و تفاوت آنها با آشفتگیهای رفتاری – روانی بزرگسالان و همچنین شیوه های درمانی این آشفتگی ها شده است. بعضی از این مشکلات و آشفتگیهای رفتاری – روانی کودکان عبارتند از: اتیسم  ، اختلالات یادگیری ، اختلالات توجه ، اختلالات دفعی ، ناخن جویدن و … .می باشد.

 
پرستار سالمند
پرستار کودک
پرستار بچه
پرستار نوزاد 

 

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۱:۳۲:۲۸ | نویسنده : alirezam216 | نظرات (0)

منابع مالی و اعتباری شرکت‌های تعاونی مسکن

منابع مالی و اعتباری شرکت‌های تعاونی مسکن

از آنجایی که مسئله مسکن یکی از مسائل مهم کشور ما محسوب می‌گردد منابع مالی در شرکت‌های تعاونی مسکن محدود و منحصر به سرمایه شرکت نمی‌باشد بلکه دولت در این زمینه پیشگام گردیده و با در اختیار گذاشتن اعتبارات بانک مسکن ایران در حدود قوانین و مقررات و در مورد شرکت‌های تعاونی کارگری با قرار دادن اعتبارات بانک رفاه کارگران، شرکت‌های تعاونی مسکن را در انجام مقاصد و اهداف خود مساعدت و یاری می‌نماید. بر اساس ماده 82 قانون شرکت‌های تعاونی، منابع مالی و اعتباری شرکت‌های تعاونی مسکن عبارتند از:

1- سرمایه و ذخایر شرکت تعاونی مسکن

2- پس‌انداز اعضاء برای تهیه مسکن

3- اعتبارات بخش دولتی شامل قسمتی از اعتبارات بانک مسکن ایران در حدود برنامه‌های مصوب سالانه آن بانک و اعتباراتی که به این منظور بانک مرکزی ایران می‌تواند در اختیار آن بانک قرار دهد و اعتبارات از محل برنامه‌های عمرانی از طریق بانک مسکن ایران.

4- سایر منابع اعتباری که به وسیله‌ی اشخاص و مؤسسات در اختیار شرکت‌های تعاونی مسکن قرار می‌گیرد.

5- در مورد شرکت‌های تعاونی کارگری مسکن علاوه بر منابع مالی واعتباری مذکور در این ماده بانک رفاه کارگران نیز منابع مالی و اعتباری لازم را برای این شرکت تأمین می‌نماید.

امتیازات اعطایی به شرکت‌های تعاونی مسکن

1- بانک‌های مورد نظر تا 80 درصد هزینه‌های طرح‌های ساختمانی شرکت‌های تعاونی مسکن را به متقاضیان اعتبار می‌دهند.

2- در نرخ بهره (سود) و شرایط پرداخت اعتبار و وام تسهیلات لازم را در نظر می‌گیرند.

3- بر اساس تبصره‌های مواد 81 و 82 قانون شرکت‌های تعاونی چنانچه شرکت‌های تعاونی مسکن قادر به خانه‌سازی و آپارتمان‌سازی نباشند با تصویب مجمع عمومی می‌توانند زمین‌های خریداری شده را به اعضاء بفروشند یا نسبت به تبدیل آن اقدام نماید.

4- بر اساس ماده 83 قانون شرکت‌های تعاونی در شرکت‌های تعاونی مسکن انجام معاملات و ساختمان و تمام اقداماتی که در اساس‌نامه پیش‌بینی شده برای غیرعضو ممنوع است.

 

 وکیل ملکی

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: منابع مالی و اعتباری شرکت‌های تعاونی مسکن،


ادامه مطلب
تاریخ : ۹ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۵:۰۵:۵۶ | نویسنده : alirezam216 | نظرات (0)

وکیل ملکی در تهران

تاریخ : ۹ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۵:۰۱:۲۳ | نویسنده : alirezam216 | نظرات (0)

مرجع معرفی متقاضیان مسکن

مرجع معرفی متقاضیان مسکن

* بر اساس ماده ۳۵ آیین‌نامه اجرایی قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن مصوب 1387، مرجع معرفی متقاضیان و درخواست کنندگان مسکن شهری در شهرهای بالای بیست و پنج هزار نفر جمعیت، سازمان مسکن و شهرسازی استان می‌باشد.

* مرجع معرفی متقاضیان مسکن روستایی و شهری در شهرهای با جمعیت بیست و پنج هزار نفر و کمتر، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی می‌باشد.

* نکته: همچنین معرفی برای پرداخت تسهیلات (امکانات) ساخت و پذیرش مدارک از سوی بانک، بعد از اخذ و دریافت پروانه صورت خواهد گرفت.

* بر اساس تبصره ۱ ماده 35 آیین‌نامه اجرایی قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن مصوب 1387، در صورتی که متقاضیان ساخت مسکن، تعاونی‌های مسکن باشند تعاونی مربوط باید از طرف اداره کل تعاون به سازمان مسکن و شهرسازی استان معرفی گردد.

* بر اساس تبصره ۲ ماده 35 آیین‌نامه اجرایی این قانون در صورتی که متقاضیان ساخت مسکن در محدوده مصوب بافت‌های فرسوده ‏شهری باشند، مرجع معرفی، بر اساس دستورالعمل ابلاغی شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران می‌باشد.

نحوه‌ی پرداخت تسهیلات در دوره‌ی ساخت مسکن

بر اساس ماده ۳۶ آیین‌نامه اجرایی قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن مصوب 1387، پرداخت تسهیلات دوره ساخت، متناسب با پیشرفت فیزیکی پروژه در مراحل زیر انجام می‌گردد:

1- قسط اول: معادل ۴0% تسهیلات، پس از پایان مرحله پی و فونداسیون ساختمان

2- قسط دوم: معادل ۴۰% تسهیلات، پس از تکمیل سقف آخر

3- قسط سوم: معادل ۲۰% تسهیلات، پس از پایان مرحله‌ی سفت‌کاری

* بر اساس تبصره ۱ ماده 36 آیین‌نامه اجرایی این قانون، تسهیلات به صورت مشارکت مدنی پرداخت می‌گردد و مدت آن برای احداث و ساخت واحدهای مسکونی 18 ماه است که در صورت توافق ارکان اعتباری بانک، برای یک سال دیگر قابل تمدید است.

* بر اساس تبصره ۲ ماده 36 آیین‌نامه اجرایی این قانون، پس از پایان دوره مشارکت مدنی، بانک سهم‌الشرکه خود در هر واحد را به خریداران دارای شرایط در قالب فروش اقساطی برای مدت باقیمانده (از مجموع دوران فروش اقساطی و مشارکت مدنی) و بر اساس توان بازپرداخت آنان به صورت پلکانی یا یکنواخت، تقسیط می‌کند.

* مجموع دوران مشارکت مدنی و فروش اقساطی، 15 سال تمام و مجموع مبلغ فروش اقساطی هر واحد به خریداران دارای شرایط حداکثر معادل سقف مبلغ فروش اقساطی هر واحد مصوب شورای پول و اعتبار می‌باشد.

 وکیل ملکی


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: مرجع معرفی متقاضیان مسکن،


ادامه مطلب
تاریخ : ۹ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۴:۴۷:۱۷ | نویسنده : alirezam216 | نظرات (0)

توسعه کیفیت زندگی و روابط سالمند تحت مراقبت

توسعه کیفیت زندگی و روابط سالمند تحت مراقبت
در صورتی که شما مجبور به انجام خدمات ، منزل باشید، ایجاد یک طرح مراقبت اولین قدم مهم است. همانطور که متوسط سن انسان ها در حال بالا رفتن است، احتمال این که هر یک از ما نیاز به اتخاذ یک یا چند مسئولیت برنامه پرستار سالمند را داشته باشیم افزایش می یابد. به استثنای اینکه سالمند شما شرایطی نسبی دارد که مستلزم بستری شدن یا درمان تخصصی است، خدمات پرستاری در خانه اغلب راحت و آرام تر از خدمات پرستاران بیمارستان است که یک بیمار سالخورده می تواند دریافت کند.

در حال حاضر اگر نیاز به داشتن پرستار سالمند برای والدین یا نسل پیردر خانه هستید، در اینجا برخی از ملاحظاتی که ممکن است بخواهید  به عنوان یک پرستار سالمند برنامه ریزی کنید را آورده ایم.

برنامه پرستار سالمند را بسازید
برای ارزیابی میزان کامل آماده سازی اینکه سالمند شما چه نیازهایی دارد، باید با ایجاد یک طرح پرستار سالمند از خود شروع کنید.

طرح پرستار سالمند یک سند است که سابقه نیازها، اقدامات و مسئولیت ها، راه مدیریت ریسک و طرح های احتمالی را ارائه می دهد به طوری که بیماران، اعضای خانواده، مراقبین، پرستاران و دیگر متخصصان بهداشت می دانند که باید روزانه  و همچنین در رویداد بحران چه کاری انجامدهند.

یک طرح پرستار خوب باید با مشورت با بیمار سالمند، پزشک یا اعضای خانواده تان ایجاد شود.

درک و ثبت نیازهای پزشکی برای برنامه پرستار سالمند
با درک شرایط پزشکی مختلف برای پایه ریزی طرح پرستار شروع کنید. سالمندان اغلب با بیماری های متعدد مزمن روبرو هستند و شما باید هرکدام از آنها را درک کنید و از آنها در طول زمان برای پیشرفت طرح پرستار سالمند استفاده نمایید.با پزشک خانوادگی خود صحبت کنید و فهرستی از داروهایی را که سالمند باید روزانه مصرف کند، چگونگی اعمال آنها تهیه کنید و توجه داشته باشید تا چه موقع و چه زمانی باید برای آزمایشات یا روشهای منظم به پزشک یا بیمارستان مراجعه کنید تا به یک طرح پرستار سالمند جامع دست پیدا کنید.

نیازهای تغذیه ای و فیزیکی سالمند در دوران انجام فعالیت
به هر گونه محدودیت های خاص غذایی و همچنین نیازهای مراقبت های فیزیکی توجه داشته باشید.

آیا سالمند به کمک پرستار سالمند نیاز دارد تا به حمام برود؟
آیا سالمند برای انجام کارهای ساده مانند حمام کردن، توالت، نظافت، خوردن و تحرک نیاز به کمک دارد؟
در صورتی که قادر به انجام این کارهاست ، آیا خانه شما مجهز به صندلی چرخدار است و آیا اصلاحاتی لازم است تا این کارها ساده تر انجام شود؟
آیا شما در قالب پرستار سالمند، قادر به کمک در رفع این نیازها هستید و آیا می توانید به افراد سالمند کمک کنید؟
حمایت احساسی و روانی  از سالمندان
در صورتی که فرد تحت مراقبت با مشکلات ذهنی یا عاطفی دست وپنجه نرم می کند، آیا پرستار سالمند او مناسب است؟ سالمندان با شرایطی از قبیل: سالمندان امکان دارد مشکلات پیچیده ای داشته باشند و پرستار ممکن است نیازداشته باشد که برنامه های پرستار سالمندی ویژه ای را برای شرایط خود اتخاذ کند. آیا پرستار سالمند شرایط لازم را دارد؟
 

https://www.zarabanco.com/%d8%aa%d9%88%d8%b3%d8%b9%d9%87-%da%a9%db%8c%d9%81%db%8c%d8%aa-%d8%b2%d9%86%d8%af%da%af%db%8c-%d8%b1%d9%88%d8%a7%d8%a8%d8%b7-%d8%b3%d8%a7%d9%84%d9%85%d9%86%d8%af/


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۱:۴۴:۴۴ | نویسنده : alirezam216 | نظرات (0)

نمایندگی تعمیرات سامسونگ

نمایندگی تعمیرات سامسونگ

طی تحربیات بدست آمده در نمایندگی تعمیرات سامسونگ به خاطر قیمت و کیفیت مناسب استقبال زیادی از طرف کاربران داخلی به عمل آمده است. بنابراین چیزی که کاربران باید به آن توجه کنند عدم مراجعه به مرکزهای غیر مجاز برای تعمیر لپ تاپ سامسونگ است این کار به خاطر ساختار فیزیکی و نرم افزاری پیچیده محصول و مدل های مختلف در بازار بعنوان یک کار تخصصی است و احتیاج به حضور کارشناسان و تکنسین در این حوزه است.

خدمات نمایندگی تعمیرات سامسونگ

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات تخصصی تلویزیون می باشد که طی سالهای گذشته به خاطر ارائه بهترین خدمات در این خصوص، مورد استقبال کاربران و هموطنان قرارگرفته و انتخاب اول تمام آنها بوده است.

اشخاصی که این دستگاه را دارند با مراجعه به مرکز تعمیرات سامسونگ همراه با استفاده از تخصصی ترین خدمات مربوط با این محصول از مشاوره ها و راهنمایی ارائه شده توسط کارشناسان این مرکز برخوردار گردند.

تعمیرات پرینتر سامسونگ توسط کارشناسانی صورت می گیرد که به خاطر حضور در دوره های تخصصی و کارشناسانی مهارت تعمیر دستگاه را طبق متدهای روز دنیا کسب کرده اند و همچنین ضمانت و گارانتی همه خدمات در مورد پرینتر سامسونگ و حضور و همکاری متخصصین و کارشناسان در نمایندگی سامسونگ صورت می گیرد.

نمایندگی تعمیرات سامسونگ برای جلوگیری از مشکلات به عمل آمده خدمات تعمیرات موبایل سامسونگ را همراه با گارانتی و قیمت مناسب ارائه می دهند. بنابراین مشتریان می توانند بدون آنکه نیازی به خارج شدن از منزل یا محل کار درخواست خود را در خصوص تعمیر موبایل ثبت کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن موبایل خود را با گارانتی تحویل بگیرند.

تعمیر تبلت سامسونگ همه خدمات ترمیم و تعمیر را شامل می شود و با رعایت همه پارامترهای لازم انجام می شود و قسمت جدایی را به خود اختصاص دارد. مهندسان و کارشناسان فعال در مرکز تعیر تبلت سامسونگ با داشتن سال ها تجربه در خصوص تعمیر و استفاده از به روزترین وسایل تعمیر کیفیت خدمات ارائه شده را گسترش می دهند و باعث کسب رضایت مشتریان می شوند.

نمایندگی تعمیرات تبلت سامسونگ خدمات زیر را ارائه می دهند:

·         رفع مشکلات کم نور شدن تبلت سامسونگ

رفع مشکل کند شدن تاچ یا عمل نکردن آن در تبلت سامسونگ
رفع کردن مشکلات مدارات کیبرد و اسپیکر و بازر و میکروفن و … در تبلت سامسونگ
امکان رفع مشکلات شارژ نشدن و تخلیه شارژ و شارژ کاذب تبلت سامسونگ
قابلیت مشکلات تبلت هایی که روشن می شوند و تصویر ندارند
قابلیت مشکلات تبلت های سامسونگ که شارژ نمی شوند
رفع مشکلات تبلت های سامسونگ که شارژ خالی می کنند
رفع کردن مشکلات تبلت های سامسونگ که وای فای آن ها از کار افتاده است
قابلیت مشکلات تبلت های سامسونگ که بلوتوث آنها کار نمی کند
قابلیت تخصصی تاچ و ال سی دی تبلت سامسونگ
امکان تعویض باطری و انتخاب باطری های مناسب تبلت سامسونگ
قابلیت رفع عدم کارکرد دوربین تبلت سامسونگ
امکان رفع  عدم کارکرد مموری کارت تبلت سامسونگ
امکان رفع عدم کارکرد ویبره تبلت سامسونگ
امکان رفع عدم کارکرد تاچ تبلت سامسونگ
قابلیت حل مشکلات ال سی دی تبلت سامسونگ
قابلیت رفع عدم کارکرد بلوتوث تبلت سامسونگ
امکان رفع کردن عدم کارکرد USB تبلت سامسونگ
قابلیت رفع عدم کارکرد و شناسایی سیم کارت تبلت سامسونگ
قابلیت رفع مشکلات آنتن دهی و شناسایی نشدن شبکه تبلت سامسونگ
قابلیت رفع مشکلات مدارRX  تبلت سامسونگ
قابلیت رفع مشکلات مدارTX  تبلت سامسونگ
تعمیر لپ تاپ سامسونگ

تعمیر پرینتر سامسونگ

نمایندگی سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ

لپ تاپ سامسونگ

نمایندگی تعمیرات سامسونگ

تعمیرات موبایل

تعمیرات تبلت

تعمیرات سامسونگ

تعمیرات تلویزیون

تعمیرات موبایل سامسونگ

تعمیرات گوشی سامسونگ

تعمیرات گوشی

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۴ تیر ۱۳۹۸ | ۰۸:۳۰:۴۱ | نویسنده : alirezam216 | نظرات (0)

نمایندگی تعمیر گوشی مایکروسافت

نمایندگی تعمیر گوشی مایکروسافت

تعمیر گوشی مایکروسافت با توجه به توانایی های کارشناسان با تجربه و ماهر در نمایندگی تعمیر موبایل مایکروسافت صورت می گیرد و این تضمین را به مشتریان می دهد که تمام اشکالات گوشی های مایکروسافت در کوتاه ترین زمان در این نمایندگی قابل تعمیر است. همه قطعات اورجینال گوشی های مایکروسافت در نمایندگی وجود دارد. تعمیر گوشی مایکروسافت یکی از تخصصی ترین تعمیرات گوشی به حساب می آید چون که گوشی های مایکروسافت دارای تنوع مدل و همچنین تنوع ساخت می باشند.

یکی از رایج ترین مشکلاتی که در گوشی های مایکروسافت وجود دارد مشکل نرم افزاری در انواع گوشی ها است که متاسفانه در بیشتر نمایندگی ها تعمیرکاران مبتدی برای رفع مشکلات نرم افزاری با اشتباه سبب آسیب رساندن سخت افزاری به گوشی می شوند. نمایندگی تعمیر موبایل مایکروسافت این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که تمام اشکالات نرم افزاری گوشی مایکروسافت در قسمت تعمیرات موبایل مایکروسافت برطرف شود.

مراحل تعمیر گوشی مایکروسافت
-          دریافت گوشی و ارائه رسید : مشتریان می توانند گوشی خود را به صورت حضوری یا از طریق پیک به نمایندگی بفرستند بعد از دریافت گوشی رسید دستگاه مشتری توسط سیستم صادر شده و از طریق رسید می توانید پیگیر دستگاه خود باشید.

-          بررسی و اعلام هزینه : بعد از دریافت دستگاه بررسی اولیه صورت گرفته و به مشتری اعلام هزینه می شود. در بیشتر موارد اشکال در هنگام مراجعه حضوری به مشتری اعلام می شود همچنین زمان آماده شدن دستگاه به مشتری اعلام می شود. در برخی موارد ایراد مشخص نیست و احتیاج به بررسی بیشتر و زمان بیشتر دارد که طی 48 ساعت کاری ایراد مشخص شده و به مشتری اعلام هزینه می شود.

-          تعمیر گوشی : بعد از اعلام هزینه و توافق با مشتری گوشی توسط تعمیرکار تعمیر می شود و برای تماس به قسمت پذیرش ارائه می شود. نمایندگی تعمیر موبایل مایکروسافت برای هر گونه فعالیت تعمیری زمان تست و گارانتی مشخصی را در نظر گرفته است که هنگام تحویل دستگاه به مشتری اعلام می کند.

خدمات نمایندگی تعمیر موبایل مایکروسافت

-          قابلیت تعمیر مموری کارت موبایل مایکروسافت

-          قابلیت تعمیر عدم کارکرد بلوتوث موبایل مایکروسافت

-          قابلیت برطرف کردن صفحه نمایش و صفحه لمسی موبایل مایکروسافت

-          قابلیت برطرف کردن مشکل هنگ و ریست در گوشی مایکروسافت

-          قابلیت تعمیر بلندگو و میکروفن موبایل مایکروسافت

-          قابلیت برطرف کردن عدم خواندن سیم کارت در گوشی های مایکروسافت

-          قابلیت تعمیر هارد و همه قطعات موبایل مایکروسافت

-          قابلیت برطرف کردن عدم کارکرد ال سی دی موبایل مایکروسافت

-          قابلیت برطرف کردن ویبره و مشکل پرش موبایل مایکروسافت

-          قابلیت تعمیر مشکلات آنتن دهی و شناسایی نشدن شبکه موبایل مایکروسافت

-          قابلیت تعمیر EMMC گوشی مایکروسافت

-          قابلیت تست تغذیه قطعات و تست افت ولتاژ موبایل مایکروسافت

-          قابلیت تست اسپیکر موبایل مایکروسافت

 

تعمیر تلویزیون شارپ

تعمیر تلویزیون اسنوا

تعمیر فتوکپی شارپ

تعمیر لپ تاپ لنوو

تعمیر لپ تاپ dell

تمیر لپ تاپ msi

تعمیر لپ تاپ اپل

تعمیر لپ تاپ اچ پی

تعمیر لپ تاپ ایسوس

تعمیر لپ تاپ توشیبا

تعمیر لپ تاپ  دل

تعمیر مانیتور ایسوس

تعمیر موبایل آیفون

تعمیر موبایل اپل

نمایندگی پاناسونیک

تعمیرات پاناسونیک

تعمیرات تلویزیون پاناسونیک

تعمیر پرینتر hp

تعمیر پرینتر شارپ

تعمیر پرینتر کنون

تعمیر گوشی آیفون

تعمیر گوشی اپل

تعمیر گوشی ایسوس

تعمیر گوشی دل

تعمیر گوشی موتورلا

تعمیر موبایل موتورلا

تعمیر گوشی نوکیا

تعمیرات ups

تعمیرات آمپلی فایر

تعمیرات باند 

تعمیرات ایکس باکس

تعمیرات تلفن

تعمیرات سشوار

تعمیرات ضبط 

تعمیرات لپ تاپ شارپ

تعمیرات ماکروویو

تعمیرات موبایل چینی

تعمیرات گوشی اچ تی سی 

لپ تاپ شارپ

نمایندگی دل 

نمایندگی hp

نمایندگی آیفون 

نمایندگی اپل

نمایندگی اسنوا

نمایندگی اچ پی

نمایندگی ایسر

نمایندگی تعمیرات توشیبا

نمایندگی تعمیرات کنون

نمایندگی توشیبا

نمایندگی دل

نمایندگی شارپ

نمایندگی لنوو

نمایندگی نوکیا

نمایندگی پرینتر شارپ

پرینتر شارپ

تعمیرات یوپی اس

 

http://chakavak.tinysite.ir/

http://alirezam216.monoblog.ir/

 http://alirezam216.arasblog.ir/

http://alirezam216.roomfa.com/

http://service.avablog.ir/

http://alirezam216.tibablog.ir/

https://alirezam216.dorsablog.com/

http://alirezam216.blogmehr.ir/

http://alirezam216.blog.ir/


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۴ تیر ۱۳۹۸ | ۰۸:۲۶:۵۹ | نویسنده : alirezam216 | نظرات (0)

نمایندگی تعمیر موتورولا

نمایندگی تعمیر موتورولا

نمایندگی تعمیر موبایل موتورولا طبق استانداردهای جهانی موتورولا صورت می گیرد. تعمیرات موبایل موتورولا احتیاج به حضور تعمیرکاران و کارشناسان با تجربه دارد. نمایندگی موتورولا برای جذب تکنسین های توانا همه تلاش خود را انجام داده اند. مشتریانی که با افت عملکرد در گوشی خود روبرو می شوند با اطمینان خاطر از خدمات ریکاوری می توانند استفاده کنند. تعمیر موبایل موتورولا در قالب سرویس در نمایندگی انجام می شود. به خاطر جدا بودن کارگاه های بازیابی کاربران برای رفع اشکال دستگاه خود باید به قسمت مربوط مراجعه نمایند. کادر فنی نمایندگی موتورولا توانایی تعمیر دستگاه هایی را دارد که دیگر نمایندگی ها از انجام آن ناتوانند. نمایندگی تعمیر موبایل موتورولا به طوری به بازیابی دستگاه خراب کاربران می پردازند که دستگاه بعد از بازیابی مثل روز اول کار خواهد کرد.

تعمیر موبایل موتورولا و دیگر واحدهای تعمیرات موبایل
کارشناسان نمایندگی تعمیر موبایل موتورولا در بخش های دیگر تعمیر موبایل به بازیابی دیگر برندهای گوشی می پردازند و برای جلب رضایت مشتریان در جهت تحقق اهداف بهترین خدمات و فعالیت خود را طبق استفاده از بهترین و جدیدترین تجهیزات انجام می دهند. لازم به ذکر می باشد این تجهیزات ترمیم توسط کارشناسان با تجربه خریداری شده است. نمایندگی تمیر موبایل موتورولا با ورود ابزارآلات مدرن تلاش در خریداری و مجهز کردن کارگاه های فنی خود به تجهیزات درجه یک دارد.

خدمات نمایندگی تعمیر موبایل موتورولا

خدمات واحد تعمیر موبایل موتورولا به شرح زیر است:

-          قابلیت رفع ایراد عدم شناسایی سیم کارت موبایل موتورولا

-          قابلیت نصب فریمور اصلی روی گوشی موتورولا

-          قابلیت تعمیر عدم کارکردن پورت های موبایل موتورولا

-          قابلیت نصب نرم افزار، فارسی سازی و برداشتن پترن از روی گوشی موتورولا

-          قابلیت رفع اشکال عدم شناسایی کارت حافظه گوشی موتورولا

-          قابلیت فلش گوشی موتورولا

-          قابلیت تعمیر مربوط به سفید شدن صفحه موبایل موتورولا

-          قابلیت تعمیر قطع ناگهانی آنتن در نمایندگی تعمیر موبایل موتورولا

-          قابلیت بازیابی روت کردن و رام زدن گوشی موتورولا

-          قابلیت رفع ایراد عدم دریافت سیگنال موبایل موتورولا

-          قابلیت آپدیت اندروید و آی او اس در نمایندگی تعمیر موبایل موتورولا

-          قابلیت ترمیم اتصالات کوتاه در مدار گوشی موتورولا

-          قابلیت بازیابی عدم کارکردن کیبورد گوشی موتورولا

-          قابلیت ترمیم عدم کارکردن تاچ در نمایندگی تعمیر موبایل موتورولا

-          قابلیت نصب آنتی ویروس در نمایندگی تعمیر موبایل موتورولا

-          قابلیت تعمیر قطع شدن مدار گوشی موتورولا

-          قابلیت تعمیر عدم کارکردن بلندگوی موبایل موتورولا

تعمیر گوشی موتورلا

تعمیر موبایل موتورلا


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۴ تیر ۱۳۹۸ | ۰۸:۲۵:۳۴ | نویسنده : alirezam216 | نظرات (0)

تعمیرات گوشی شیائومی

تعمیرات گوشی شیائومی

یکی از تخصصی ترین خدماتی که در نمایندگی شیائومی انجام می شود تعمیرات گوشی شیائومی است. کارشناسان و تکنسین های واحد تعمیرات گوشی شیائومی با بهره گرفتن از مهارت ها و به روزترین ترفندهای تعمیراتی را ارائه می کنند. استفاده از وسایل و امکانات پیشرفته در این نمایندگی سبب شده تا فرایند تعمیرات انواع گوشی های شیائومی در این نمایندگی امکان پذیر شود. همچنین دسترسی این مجموعه به انواع وسایل و قطعات هم سبب شده تا عوض کردن قطعات آسیب دیده انواع گوشی های شیائومی در این نمایندگی امکان پذیر گردد.

در نمایندگی شیائومی از قطعه های اورجینال استفاده می شود و اصل بودن همه قطعات مورد استفاده برای مشتریان تضمین شده است. همه دستگاه ها بعد از اعمال فرآیند تعمیرات در این قسمت برای مشتریان تست شده و در صورت کارکرد درست تحویل داده می شود. نمایندگی شیائومی بر تمام مراحل تعمیرات و خدمات ارائه شده در واحد تعمیرات گوشی شیائومی نظارت می نماید.

خدمات واحد تعمیرات گوشی شیائومی

-          قابلیت رفع مشکلات نرم افزاری و هنگ کردن گوشی شیائومی

-          قابلیت برطرف کردن مشکل خاموشی ناگهانی گوشی شیائومی

-          قابلیت تعمیر همه گوشی های آبخورده شیائومی

-          قابلیت تعمیر هارد گوشی شیائومی

-          قابلیت برطرف کردن داغ کردن گوشی در نمایندگی گوشی شیائومی

-          قابلیت رفع مشکل تخلیه شارژ باطری گوشی شیائومی

-          قابلیت برطرف کردن مشکل دردسترس نبودن گوشی شیائومی

-          امکان رفع هنگ گوشی شیائومی

-          قابلیت عوض کردن تاچ گوشی در نمایندگی تعمیرات گوشی شیائومی

-          امکان تعمیرات تخصصی وای فای گوشی شیائومی

-          قابلیت تعمیر تمام گوشی های ضربه خورد شیائومی

-          امکان عوض کردن ال سی دی گوشی شیائومی

-          امکان رفع عیوب مشکلات شارژر گوشی شیائومی

-          امکان رفع مشکل ریست شدن گوشی شیائومی

-          رفع عیب یابی و تعمیر گوشی های شیائومی که قبلا تعمیر شده است.

-          قابلیت تعمیر پرش آنتن گوشی شیائومی

-          قابلیت رفع اشکالات بلوتوث گوشی شیائومی

-          امکان شوک وارد کردن به باطری گوشی در نمایندگی تعمیرات گوشی شیائومی

-          قابلیت رسوب زدایی گوشی با تینر فوری شیائومی

-          امکان برطرف کردن قطع و وصلی سیگنال آنتن گوشی شیائومی

-          قابلیت تست تغذیه قطعات گوشی شیائومی

-          امکان رفع مشکل افت سیگنال در نقاط کور گوشی شیائومی

در پایان مشتریان گرامی در خصوص مشکلات گوشی شیائومی می توانید با کارشناسان و تکنسین های نمایندگی تعمیرات شیائومی تماس حاصل نمایید.

تعمیر گوشی شیائومی


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۴ تیر ۱۳۹۸ | ۰۸:۲۴:۴۵ | نویسنده : alirezam216 | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ]
<<         >>


.: Weblog Themes By arasblog.ir:.