alirezam216

alirezam216

alirezam216

علت پرش تصویر در تلویزیون ایکس ویژن

علت پرش تصویر در تلویزیون ایکس ویژن

 تلویزیون های جزوه وسایل الکتریکی بسیار مهمی هستند که در منازل، ادارات و سازمان ها دیده می شوند. یکی از شرکت های که در زمینه ی ساخت تلویزیون در سطح جهان موفق بوده است، شرکت ایکس ویژن می باشد. ایکس ویژن از سال 2008 شروع به ساخت تلویزیون کرده است و قطعات گوناگونی مثل پاور، مین برد و بک لایت و ... را در خود جای داده است. در این مقاله در رابطه با علت پرش تصویر در تلویزیون ایکس ویژن اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

پرش تصویر تلویزیون 

پرش تصویر یکی از مشکلات متداول است که در صورتی که خرابی از جانب برد ها و سخت افزار تلویزیون نباشد به راحتی قابل تعمیر است. به راحتی می توانید به تنظیمات تلویزیون بروید و مشکل پرش تصاویر را حل نمایید.

تنظیمات کارخانه 

راه حل اولیه برای رفع این مشکل تنظیم مجدد تلویزیون است که در تنظیمات تلویزیون در قسمت منو است. این امر باعث می شود هرگونه تنظیم نادرست صفحه یا تنظیمات نادرست تصویر که ممکن است باعث پرش صفحه تلویزیون شود ، پاک شود. همچنین تلویزیون در صورتی که تلویزیون به دیوار نصب است آن را از دیوار جدا کنید و بعد از 5 دقیقه دوباره وصل کنید.

تنظیمات تصویر را دقیق انجام دهید

اگر پرش صفحه با ALL CABLE ، SAT ، Streaming Media و DVD Blu-Ray (اصولاً هر چیزی که تماشا می کنید) اتفاق می افتد ، ممکن است خود تلویزیون به خوبی تنظیم نشده باشد. به MENU تلویزیون بروید و تنظیم تصویر را انتخاب کنید و

بررسی کابل ها

اگر پرش روی صفحه با JUST CABLE اتفاق می افتد ، جعبه CABLE را خاموش کنید و دوباره روشن کنید. تمام کابل ها و سیم های HDMI را بررسی کنید. جعبه CABLE را در تنظیمات CABLE MENU تنظیم مجدد کنید. توجه: کابل ممکن است تا حدی خاموش باشد یا ممکن است در منطقه شما کار کند ، برای اطمینان از شرکت کابل خود تماس بگیرید.

اگر تصاویر را از طریق اینترنت دریافت می کنید

اگر پرش روی صفحه با JUST Streaming Media اتفاق می افتد ، از WIFI سوئیچ کنید تا کابل اترنت را وصل کنید. سیگنال WIFI ممکن است به اندازه کافی قوی برای پخش محتوا نباشد.

تنظمیات DVD

اگر پرش روی صفحه نمایش با JUST Blu-ray DVD Player اتفاق می افتد ، پخش کننده DVD Blu-ray DVD را خاموش کنید و دوباره روشن کنید. تمام کابل ها و سیم های HDMI را بررسی کنید. تنظیمات پخش کننده Blu-ray DVD Player را در تنظیمات MENU Blu-ray DVD Player تنظیم کنید. دیسک های Blu-ray را برای خراش یا نقص بررسی کنید.

محصولات ایکس ویژن 

تعمیر تلویزیون در محل


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: پرش تصویر تلویزیون،


تاریخ : ۳ تیر ۱۳۹۹ | ۱۲:۳۹:۴۹ | نویسنده : alirezam216 | نظرات (0)
[ ]
<<         >>


.: Weblog Themes By arasblog.ir:.